Haberler

NEF İnşaat Makyol İnsay Yapı ve Babacan İnşaat Projeleri

Nef İnşaat, Babacan Holding, İnsay Yapı ve Makyol İnşaat projeleri.

Türkiye’de ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri yurtiçinde önemli konut projeleri üretmeye devam ediyorlar. Türk inşaat şirketleri yurtiçinde farklı şehirlerde farklı inşaat projeleri üreterek uygun fiyatlar ile yeni ev almak isteyenleri ev sahibi yapıyorlar.

Önemli Türk inşaat ve yapı şirketleri arasında yer alan Nef İnşaat, Makyol İnşaat, Babacan Holding ve İnsay Yapı yeni projelerinde konut satışına başladı. Söz konusu şirketler yeni projelerinde konutları uygun fiyatlar, faiz oranları ve taksitler ile satarak ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyorlar.

Nef İnşaat

Farklı konseptiyle ve üstün kaliteli konut projeleriyle işlerine devam eden Nef, Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelşevler ve yeni projesi Nef Ortayaka projelerinde yüzde 10’luk indirime ek olarak 120 ay vade için kredi oranını yüzde 0.98’e çekti. 2022’ye girerken bir Nef sahibi olmanın çok kolay olduğunu belirten NEF üzerinden aylık çok uygun fiyatlar ile şehir merkezinde bir daire sahibi olmanın mümkün. Nef İnşaat’ın birçok farlık şehirde ve yurtdışında projeleri mevcut.

Makyol İnşaat

Türk inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Makyol İnşaat, Beylikdüzü’nde geliştirdiği toplam 464 daireden oluşan yüzde 95 doluluk oranına ulaşan Makyol Yaşam’da yüzde 0 faiz avantajı, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade imkanıyla hemen ev sahibi yapıyor. Makyol Yaşam’da ev sahibi olanlar, 36 aylık vadeyi dilerlerse birimkilerini mevduat faizinde değerlendirerek elde ettikleri gelirle, dilerlerse de merkezi konumun sunduğu yüksek prim avantajı ve hemen kiraya verme imkanıyla ödeyebiliyorlar.

Babacan Holding İnşaat

Babacan Holding, Babacan Premium’da düzenlediği kampanya ile 40 bin TL peşinat, 40 ay yüzde sıfır faizle ödeme ve hemen teslim fırsatı sunuyor. Yatırımcılar Babacan Holding güvencesinde güvenilir ve kazançlı yatırımla buluşurken, projenin sahip olduğu tatil köyü konseptiyle de ayrıcalıklı bir yaşama kavuşuyor. Toplam 1010 konutun yer aldığı projede çeşitli büyüklüklerde daireler mevcut.

İnsay Yapı İnşaat

Büyük Türk inşaat şirketlerinden biri olan İnsay Yapı İnşaat da tüm hızıyla yeni inşaat projelerine devam ediyor. İnsay Yapı, Pendik’te hayata geçirdiği projesinden konut alanlara dairelerini ve tapularını hemen teslim ediyor. Enflasyonla mücadele kapsamında yüzde 10 indirime gidilmiş durumda. Pendik projesinde farklı büyüklükteki daireler uygun fiyatlarla sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. yurtdışı iş arıyorum dış cephe giydirme montaj kompozit cam montaj alüminyum doğrama montaj pvc doğrama montaj küpeşte korkuluk otomatik kepenk imalat montaj ustasıyım.