Haberler

NEF Çok Büyük Bir İnşaat Projesi Yapacak

NEF İnşaat Kırşehir Hirfanlı inşaat projesi. NEF inşaat yeni projeler. Nef City 82.

Türkiye’nin önemli inşaat şirketlerinden biri olan ve kendisini yapmış olduğu kaliteli ve yenilikçi inşaat projeleri ile kanıtlamış NEF inşaat şirketi yurtiçinde çok büyük bir alana kurulucak büyük bir inşaat projesi yapacak, projede farklı müteahhit şirketler yer alacak. Söz konusu NEF inşaat projesi otel inşaatı, ticari bina inşaatı, günübirlik tesis inşaatı, özel açık spor tesisi inşaatı, özel eğitim tesisi inşaatı, özel sağlık tesisi inşaatı, idari hizmet binası inşaatı ve kültürel tesis inşaatını kapsıyor.

NEF inşaat şirketinin en büyük projelerinden biri olacak söz konusu projenin adı NEF City 82. Söz konusu yeni inşaat projesi Kızılırmak nehri üzerinde kurulu ve Türkiye’nin en büyük baraj göllerinden biri olan Hirfanlı Barajı’na 1 km cephe ile inşaa edilecek. Projenin toplam büyüklüğü ise 2 buçuk milyon metrekare.

NEF Kırşehir Hirfanlı İnşaat Projesi

Kırşehir’de yükselecek olan yeni inşaat projesinde NEF konut yapmıyor, hisseli olarak arsa satıyor. Planlar kapsamında bir adet hisse 1 adet daireye denk gelecek. Projede yer almak isteyen yatırımcılar ve inşaat şirketleri proje kapsamında hisse ve arsa alarak projeye dahil olabilecekler.

Diğer yandan söz konusu inşaat projesi alanı üzerinde yatırım yaparak inşaat yapmak isteyen inşaat şirketleri ve müteahhit firmalar NEF’in mimarı planlarına ve şartlarına uygun olarak inşaat yapacaklar.

NEF Kırşehir İnşaat Projesi Neleri Kapsayacak?

Yaklaşık olarak 2.5 milyon metrekare üzerine kurulması planlanan, konut ve binaların farklı müteahhit firmalar ve inşaat şirketleri tarafından yapılacağı NEF City 82 inşaat projesinde A’dan Z’ye her türlü birim olacak.

Buna göre söz konusu NEF Kırşehir Hirfanlı inşaat projesi konut inşaatı, cami inşaatı, okul inşaatı, alışveriş merkezi inşaatı, macera parkuru, festival alanı inşaatı, organik bahçe inşaatı, 4 ve 5 yıldızlı otel inşaatları, sağlık merkezi ve hastane inşaatı, spor tesisi inşaatı, termal otel inşaatı ve golf sahalarını kapsıyor. Proje kapsamında 1 adet 5 yıldızlı 2 adet de 4 yıldızlı otel inşaatının yapılması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. betonarme kalıp ustasıyım. yurt dışında çalışmak istiyorum