Peker İnşaat Yurtdışı İnşaat İşleri ve Projeler

Peker İnşaat yapı ve inşaat projeleri. Peker İnşaat yurtdışı işler ve yurtdışı inşaat projeleri.

Türkiye’de inşaat alanında faaliyet gösteren firmalar her yıl yeni ve kaliteli projelere imza atmaya devam ediyorlar. Bu firmalardan biri de PEKER İNŞAAT. Şirket inşaatın farklı alanlarında iş yapan, çok çeşitli inşaat projeleri gerçekleştiren önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Peker İnşaat Yurtdışına İnşaat Şirketlerine Katılıyor

Peker İnşaat 1974 yılından bu yana birçok projeye imza atarak kendini kanıtlamış olan yapı ve inşaat şirketlerinden biri. Söz konusu firma faklı alanlarda birçok proje tamamlamış. Bunlar arasında sulama sistemleri, limanlar, barajlar, büyük ölçekli atık su kanalları, kolektörler, altyapı sistemleri, doğalgaz boru hatları, pompa istasyonları, askeri havaalanları, konut binaları, dev hangarlar, depolar, turizm tesisleri, su ve atık su tesisleri yer alıyor. Şirket çalışmaya başladığı günden bu yana üstlendiği tüm projeleri titizlikte gerçekleştirmiş ve teslim etmiştir.

Türk inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Peker İnşaat ilk prensip olarak kaliteye oldukça fazla önem veriyor. Kalite anlayışı kapsamında Peker İnşaat şirket olarak ISO belgeleri ile donanımlı bir yapı ve inşaat şirketi. Çalışanları konusunda da kaliteyi üst seviyeye taşıyan ve bu seviyede tutmaya devam eden şirket çalışanlarının üstlendikleri pozisyonlarda başarılı olması ve yaptıkları işlerde kaliteyi arttırmak için daima çalışanlarını eğitimler yolu ile donatmakta ve bilinçlendirmektedir. Şirket müşterileri için bitirdikleri işlerin kalitesinin çalışanların kalitesine bağlı olduğuna inanıyor ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor.

Yurtdışı Türk firmalar Arasına Girmeyi Planlıyor

Peker İnşaat tüm Türkiye çapında çok sayıda önemli projeye imza atmış ve yeni projelerine devam etmektedir. Şirket çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken diğer yandan da gerçekleştirdiği işçi ve personel alımıyla istihdama da katkı sağlamaktadır. Diğer yandan Peker İnşaat’ın amacı yerel projeleri gerçekleştirmeye devam ederken bir yandan da uluslararası yapı ve inşaat piyasasına açılmak. Yurtdışı Türk inşaat şirketleri arasına girmesinin ardından yurtdışı işçi ve personel alımı yaparak da yine belli bir oranda istihdama katkı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz