İnşaat FirmalarıYurtdışı İşYurtiçi İş İlanları

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu İş Başvurusu

Kolin İnşaat Türkiye ve Azerbaycan, Libya, Suudi Arabistan, Kuveyt, Uganda ve Cezayir yurtdışı iş başvurusu, yurtdışı iş başvuru formu ve iş ilanları. Türkiye ve yurtdışı işçi alımları.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan ve Koloğlu Holding bünyesinde bulunan, kurulduğu günden bu yana Kolin Şirketler Grubunun temelini oluşturan Kolin İnşaat yurtiçi ve yurtdışında hayata geçirdiği projeler ile sektördeki işlerine tüm hızıyla devam ediyor. Kolin İnşaat gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yaptığı işler kapsamında gerçekleştirdiği işçi ve eleman alımları ile de hem Türkiye için hem de iş yaptığı ülkelerde istihdama da önemli katkı sağlayarak yurtdışında çalışmak, yurtdışı iş imkanları ve yurtdışı iş olanaklarını değerlendirmek isteyenler için fırsatlar sunuyor.

Kolin İnşaat, Çanakkale’den Gümüşhane’ye, Trabzon’dan Şanlıurfa’ya, İzmir’den Artvin’e kadar Türkiye’nin dört bir yanında birçok karayolu, demiryolu, metro, liman, konut, endüstriyel tesis, sulama ve baraj projeleri gerçekleştiriyor. Sektördeki çalışmalarını Türkiye ile sınırlı tutmayan Kolin İnşaat, sağlam ve istikrarlı bir grafik çizerek dünya çapında da tercih edilen, başarılı ve güvenilir bir marka olarak öne çıkıyor. Libya’dan Azerbaycan ve Uganda’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada faaliyetlerini sürdüren Kolin İnşaat Bakü/Azerbaycan, Libya/Tripoli, Uganda/Kampala, Cezayir/Cezayir, Suudi Arabistan Krallığı/Al-Khobar ve Kuveyt/South Al Mutlaa’da bulunan yurt dışı ofisleriyle hizmetlerine kolay ulaşım fırsatı sağlıyor ve etki alanını dünya geneline yayıyor.

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu

Yurtdışında iş yapan, yurtdışına inşaat işçisi, inşaat elemanı götüren inşaat ustası arayan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Kolin İnşaat’ın iş yaptığı ülkeler olan Azerbaycan, Libya, Suudi Arabistan, Kuveyt, Uganda ve Cezayir’de Kolin İnşaat bünyesinde çalışmak isteyenler iş başvuru formu doldurarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Peki Kolin İnşaat iş başvuru formuna nasıl ulaşılır? Kolin İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar gerek firmanın web sitesini ziyaret ederek gerekse iş ilanları yayınlayan portalları ziyaret ederek şirketin yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşabilir, kendileri için uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurabilirler.

Kolin İnşaat Genel İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Kolin İnşaat bünyesinde yurtiçi ve yurtdışında çalışmak isteyen adaylar internet üzerinde kendilerine uygun bir ilan bulamadıklarında genel iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu yapabilirler. Kolin İnşaat’a yurtiçi yurtdışı genel iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında genel iş başvuru formuna ulaşabilir söz konus bu formu gerektiği şekilde doldurarak Kolin İnşaat’a genel iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Makaleler