İnşaat FirmalarıYurtdışı İş İlanları

Summa İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu Yurtdışı İşçi Eleman İlanları

Summa İnşaat yurtiçi yurtdışı iş ilanları, yurtdışı işçi ve eleman alımları. Summa İnşaat Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya, Almanya. Summa İnşaat iş başvuru formu, iş başvurusu.

Yurtdışında iş yapan önemli Türk inşaat firmalarından biri olan Summa İnşaat günümüzde pek çok farklı ülkede önemli alt yapı, üst yapı ve inşaat projelerine imza atıyor. Summa İnşaat yurtdışı işler kapsamında yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında yurtdışına eleman arayan işçi götüren şirketlerden bir tanesi olarak da ön plana çıkıyor.

1989 yılında Türkiye merkezli kurulan şirket özellikle enerji ve inşaat projeleri alanlarında tecrübe edindikten sonra uzmanlığını yurtdışı işlerde değerlendirmek istedi ve yurtdışına açıldı. Günümüzde farklı coğrafyalarda yaklaşık 15 ülkede projeler üstlenen ve faaliyet yürüten firma toplamda ise 2500 adet işçi ve elemana bünyesinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş imkanları sağlıyor.

Summa İnşaat her yıl yurtdışı işler kapsamında yurtdışı projelerde görevlendirmek üzere yurtdışına işçi alan eleman götüren yurtdışı Türk inşaat firmalarından biri. Yurtiçi ve yurtdışı işçi ve eleman alımları şirketin üstlendiği projelerdeki eleman ve işçi ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriliyor.

Summa İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımları

Farklı coğrafyalarda farklı ülkelerde yurtdışı işler yapan Summa İnşaat yurtdışında çalışmak ve yurtdışı inşaat iş imkanlarını değerlendirmek isteyen adaylar için yurtdışı iş olanakları sağlıyor. Yurtdışında iş yapan yurtdışına işçi arayan ve eleman götüren en önemli Türk inşaat firmalarından biri olan Summa İnşaat Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya ve Almanya gibi ülkelerde inşaat iş imkanları sunuyor.

Summa İnşaat Sahibi Kim?

Summa İnşaat 1989 yılında Mete Bora tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirket, kurucusu Mete Bora tarafından kurulduktan sonra faaliyetlerine başlamış ve dünya çapında hızla büyümüştür. Şu anda Selim Bora ve Fatih Bora tarafından yönetilmektedir.

Summa İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İş İlanları

Summa İnşaat’ın yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar gerek firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında gerekse iş ilanları yayınlayan kariyer.net ve yenibiris.com gibi yerli portallar üzerinden Summa İnşaat Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya ve Almanya iş ilanlarına ulaşarak uygun gördükleri ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

Summa İnşaat Yurtdışı İşçi Eleman İş Başvurusu

Yurtdışında iş yapan yurtdışına işçi arayan ve eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olan Summa İnşaat yurtiçinden çok yurtdışında birçok ülkede farklı projeler üretmekte ve dolayısıyla yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımları yapmakta. Summa İnşaat yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümü altında yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri ilanlara yurtdışı iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.

Summa şirketler grubunda hangi şirketler yer alıyor?

Summa Turizm Yatırımcılığı AŞ – İstanbul, Türkiye
Summa A.Ş. Temsilciliği -Moskova, Rusya
Summa Moldova SRL – Chisinau, Moldova
Summa Ters Turistica SA – Caracas, Venezuela
Summa Libya JSC – Tripoli, Libya
Summa Tourismo Invorsiones SA – Malabo, Ekvator Ginesi
Summa Europe SA – Bükreş, Romanya
Brooklyn Yatırım SRL – Bükreş, Romanya
Linde Uluslararası Kuruluş – Scranton, ABD

Summa İnşaat İletişim ve Telefon Numarası

Summa İnşaat iletişim ve telefon numarası bilgisine ulaşmak isteyenler şirketin resmi web sitesi üzerinden iletişim bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler. Yine şirketin e-mail adreslerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Summa İnşaat İnsan Kaynakları

Summa İnşaat insan kaynakları politikaları hakkında bilgi almak ve İK üzerinden işçi ve eleman alımına dair açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. İnsan kaynakları bölümü altında açık iş ilanlarından yeni yapılacak personel alımlarına, iş başvurusu süreçleri ile iş başvuru formuna ulaşmak mümkün.

İlgili Makaleler