AlmanyaYurtdışı İş İlanları

Almanya’da İş Yapan Firmalar ve Türk İnşaat Şirketleri

Almanya'da iş yapan firmalar ve Almanya'da inşaat projeleri üreten Türk inşaat şirketleri. Peker İnşaat ve Demir İnşaat Almanya projeleri. Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Münih, Köln, Heidelberg ve Dresden'de faliyet gösteren Türk firmalar, iş imkanları...

Almanya’da iş yapan Türk inşaat şirketleri ve firmalar aynı zamanda Almanya’ya işçi arayan yurtdışı eleman götüren şirketler olarak da önem taşıyor ve yurtdışı istihdam kapsamında iş imkanları sağlıyorlar.

Yurtdışında iş yapan Türk şirketlerin yoğun olarak faliyet gösterdiği ülkelerden bir tanesi de Avrupa Birliği içerisinde yer alan Almanya. Günümüzde Almanya’da iş yapan Türk firmalar hemen hemen her alanda ve sektörde iş yaparken, diğer yandan Almanya’da işçi ve eleman alımı yaparak istihdama da katkı sağlıyorlar ve son yıllarda Almanya’da iş yapmak, üretim gerçekleştirmek isteyen Türk şirketlerin ve Türk inşaat firmalarının sayısı da hızla artıyor.

Almanya’da İş Yapan Yatırımı Olan Türk Şirketler

Günümüzde Türkiye ve Almanya arasında yoğun bir şekilde, iş, ticaret, ithalat ve ihracat ilişkisi yaşanırken Almanya’da iş yapan Türk şirketlerin sayısı da hızla artıyor. Son yıllarda pek çok Türk firma Almanya’da şirket kurmak, ofis açmak, fabrika kurup üretim yapmak yoluyla bu ülkede iş yapmak istiyor. Hali hazırda Sarar, Merinos, Galvanni, Tırsan, Yılmaz Redüktör gibi birçok firma Almanya’da iş yaparken işçi ve eleman alımlarıyla da Almanya ekonomisine ve istihdamına katkı sağlıyor. Kuzey Ren-Vestfalya son dönemde Türk firmaların yoğunlaştığı bölgelerden biri olarak öne çıkıyor. Burada iş yapan şirketler tekstilden, inşaata, gıdadan hizmet sektörüne kadar pek çok farklı sektörde çalışıyorlar.

Almanya’da İş Yapan Türk İnşaat Şirketleri

Almanya’da iş yapan Türk şirketlerin faaliyet gösterdikleri önemli sektörlerden biri de inşaat sektörü. Günümüzde yurtdışına yönelen ve hali hazırda yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri Almanya sınırları içerisinde de inşaat ve yapı projeleri üstlenirken diğer yandan Almanya’da işçi alımı yapa Almanya’da çalışacak eleman arayan firmalar olarak öne çıkıyorlar. Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Münih, Köln, Heidelberg, Dresden gibi Almanya’nın farklı ve önemli şehirlerinde faaliyet gösteren, iş yapan Türk firmalar Almanya inşaat sektöründe de işler yapıyor inşaat projeleri üretiyorlar.

Almanya’da iş yapan büyük Türk inşaat şirketlerinden biri Peker İnşaat ve şirketin Almanya’nın Düsseldorf şehrinde büyük bir projesi var. Almanya’da iş yapan diğer bir önemli Türk inşaat şirketi ise Demir inşaat olarak öne çıkıyor. Demir inşaat Ukrayna inşaat projelerinin ardından Almanya’da yeni inşaat ve yapı projelerine başlamayı planlıyor.

Almanya Yurtdışı İş Başvuru Formu Almanya İş Başvurusu

Almanya Yeni Yasa Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımları

Almanya İnşaat İşçisi ve İnşaat Ustası Alımı İş İlanları

İlgili Makaleler