Yurtdışı Eleman Aranıyor Özbekistan İş İlanları

Özbekistan inşaat iş ilanları. Özbekistan'a eleman arayan işçi götüren Türk inşaat ve enerji firmaları. Nesce İnşaat Özbekistan iş ilanları, iş başvurusu. Özbekistan Taşkent Türk şirketler, Taşkent eleman ilanları.

Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına eleman arayan işçi götüren Türk inşaat ve enerji firmalarından biri olan Nesce İnşaat ve Enerji firması Özbekistan’da çalışacak yurtdışı elemanlar arıyor.

Türk inşaat ve enerji firması NESCE İnşaat ve Enerji yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda alt yapı ve üst yapı projelerine imza atmı ve yeni inşaat ve enerji projeleri üstlenmeye devam ediyor. Şirket yurtiçi ve yurtdışında inşaat, enerji ve tekstil alanında işer yaparken mevcut potansiyelini koruyarak büyümeye devam ediyor. Özbekistan’a eleman arayan firmalardan biri olan ön plana çıkan NESCE İnşaat Özbekistan Taşkent‘de karayolu ve köprü inşaatı projelerinde çalışacak yurtdışı eleman arıyor, Özbekistan’a işçi götürüyor.

Yurtdışı Saha Mühendisi Özbekistan

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun. Büyük ölçekli Karayolu projeleri ve Köprü işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi. Sahada imalatları takip edip, alt yüklenicileri yönlendirebilecek ve raporlama yapabilecek. İlgili bilgisayar programlarına hâkim. Rusça dil bilgisine sahip (Tercih sebebidir). Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen ve yurtdışı deneyimi tercih sebebi olan yurtdışı eleman saha mühendisi aranıyor.

Yurtdışı Hakediş Mühendisi Özbekistan

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun. Büyük ölçekli Yol ve köprü projelerde deneyimli. Sanat Yapıları, Köprü İşleri Teknik Ofis departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi. Maliyet kontrol ve bütçe çalışmalarını yapıp, raporlayabilecek. Taşeron ve İdare Hakedişleri, metrajlarını hazırlayabilecek. İlgili bilgisayar programlarına hakim. Rusça dil bilgisine sahip, (Tercih sebebidir). Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen. Yurtdışı deneyimi olan yurtdışı çalışacak eleman hakediş mühendisi aranıyor.

Yurtdışı Planlama Mühendisi Özbekistan

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun. Büyük ölçekli Yol ve köprü projelerde deneyimli. Planlama ve Maliyet Kontrol konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi. Haftalık ve Aylık Raporları hazırlayarak yönetime sunabilecek. Maliyet kontrol ve bütçe çalışmalarını yapıp, raporlayabilecek. İş programını hazırlayabilecek, günlük- haftalık-aylık ilerleme raporlarının çıkartılması, bütçe nakit akış tablolarının hazırlanması. Hedef maliyet ve zaman performanslarını kontrol edip yönetime raporlayabilecek. İlgili bilgisayar programlarına hakim. Rusça dil bilgisine sahip, (Tercih sebebidir). Yurtdışı çalışacak eleman planlama mühendisi aranıyor.

Yurtdışı Topoğraf Özbekistan

Alanında 5 yıl tercihen şantiye tecrübesi olan. Büyük ölçekli Yol ve köprü projelerde deneyimli. Topoğrafik ölçüm aletlerini ( Total Station, GPS,NİVO) etkin olarak kullanabilen.
Netcad programını kullanabilen. Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek. Sahada yardımcı personeli yönetebilecek. Rusça dil bilgisine sahip, (Tercih sebebidir) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, yurtdışı çalışacak eleman topoğraf aranıyor.

Özbekistan İş İlanları İş Başvurusu

NESCE İnşaat yurtdışı eleman ve Özbekistan iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen firmanın Özbekistan ve yurtdışı iş ilanlarına yenibiriş üzerinden ulaşarak kendilerine uygun ilanları inceleyebilir, gerekli şartları taşdıkları takdirde söz konusu ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.


Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı