AzerbaycanCezayirRusyaTürkmenistanYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

İLK İnşaat Türkmenistan Azerbaycan Cezayir Özbekistan Rusya

İLK İnşaat yurtdışı iş ilanları, yurtdışı işçi ve eleman alımı. İlk İnşaat Türkmenistan, Azerbaycan, Rusya, Özbekistan, Cezayir, yurtdışı iş başvurusu.

Türkiye’de kurulmuş ve yurtdışında dünya çapında işlere imza atan, önemli projeleri hayata geçiren Türk inşaat ve yapı firmalarının sayısı her geçen gün artıyor. Türk inşaat şirketleri yurtdışı işler kapsamında gerek gerçekleştirdikleri projelerin sıradışı tasarımları gerekse yüksek kaliteli malzeme ve işçiliği ile önemli bir yer ve imaj edindiler. Günümüzde çok sayıda Türk inşaat ve yapı firması çok farklı ülkelerde hem iş yapıyor hem de bu yurtdışı işçi ve eleman alımı gerçekleştirerek istihdama katkı sağlıyor. O firmalardan biri de İlk İnşaat.

İlk İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı İşler

Kuruluşu uzun çok uzun yıllara dayanmamasına rağmen İlk İnşaat yurtiçi inşaat sektöründe faaliyete geçtikten sonra kısa bir sürede kalitesini ortaya koyarak önemli bir yol katetmiş ve bu sürecin sonrasında yurtdışı inşaat işlerinde faaliyet göstermek amacıyla organize olarak yurtdışı inşaat ve yapı işlerine yönelmiştir. Bugün, İlk İnşaat yurtiçi ve yurtdışında önemli altyapı, üstyapı, konut ve endüstriyel inşaat projelerine imza atan bir Türk inşaat şirketi konumundadır.

İlk İnşaat Yurtdışında Hangi Ülkelerde İş Yapıyor?

Yurtiçinden sonra yurtdışına açılarak yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları arasında yerini alan İlk İnşaat farklı ülkelerde farklı projeler üstlenerek yoluna devam ediyor. İlk İnşaat başta Türkmenistan olmak üzere Azerbaycan (Bakü), Rusya, Kazakistan ve Özbekistan’da çok sayıda gaz ve petrol sanayi tesisleri, marinalar, yenilenebilir enerji sistemleri, otel, konut, hastane ve sivil mühendislik gibi önemli projelere imza atmıştır ve bu ülkelerdeki yurtdışı işlere devam etmektedir.

İlk İnşaat Türkmenistan

İlk İnşaat yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olarak birkaç farklı ülkede farklı coğrafyalarda iş yapıyor ancak İlk İnşaat’In yurtdışında çok sayıda önemli inşaat ve yapı projelerine imza attığı ülkelerin başında Türkmenistan geliyor. Şirket Türkmenistan’da yurtdışı işler kapsamında gaz ve petrol boru hattı, endüstriyel tesis ve konut projelerine imza atmış ve yeni Türkmenistan projelerine de devam etmektedir.

İlk İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Türkiye’de ve yurtdışında iş yapan, yurtdışı işçi ve eleman alımı gerçekleştiren ve bu sayede hem yurtiçinde hem de yurtdışında inşaat sektöründe iş imkanları ve iş olanakları sunan inşaat şirketlerinden biri olan İlk İnşaat ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işçi ve eleman alımları yapıyor. Şirket yurtdışı işler kapsamında başta Türkmenistan olmak üzere, Azerbaycan, Rusya, Kazakistan ve Özbekistan’a işçi ve eleman götüren Türk firmalar arasında yer alıyor. Yurtdışında inşaat sektöründe çalışma konusunda yurtdışında iş arayanların değerlendirebileceği şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. Şirket diğer birçok şirket gibi yurtdışı işler kapsamında genellikle sıvacı, fayansçı, elektrikçi, inşaat teknikeri, inşaat ustası, inşaat işçisi, inşaat kalfası, boyacı, şantiye şefi, loder operatörü, iş makinesi operatörü, kepçe operatörü, tesisatçı ve bunun yanında daha üst düzey elemanların alımını yapıyor.

İlk İnşaat İş İlanları ve İlk İnşaat İş Başvurusu

Yurtiçinde ve yurtdışında Türkmenistan, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan ve Özbekistan gibi birçok ülkede inşaat ve yapı işleri yürüten firmalardan biri olan İlk İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilirler. İlk İnşaat Türkiye ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen kişiler internet üzerinde ilan siteleri üzerinden veya firmanın kendi resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altından ulaşabilir, uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak yurtiçi ve yurtdışı iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler