Yurtiçi Yurtdışı Montaj Elemanı İş İlanları Montaj İşçisi Arayan Firmalar

Montaj elemanı arayan yurtiçi ve yurtdışı firmalar. İzmir, Bursa, Ankara, İstanbul montaj elemanı iş ilanları...

İnşaat, mobilya, elektronik ve otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar yurtiçi ve yurtdışı projelerinde görevlendirmek üzere mobilya montaj elemanı, mekanik montaj elemanı, elektronik montaj elemanı, çelik montaj elemanı, alüminyum montaj elemanı gibi birçok farklı kategoride montaj elemanı alımı yapıyor.

Yurtdışı ve yurtiçi montaj elemanı ve montaj işçisi arayan firmalar adayların genellikle en azından bir miktar tecrübeli olması şartını arıyor. Diğer yandan yurtdışı işçi ve eleman arayan firmalar ise adaylarda genellikle bir miktar yabancı dil bilgisi arıyor.

Montaj Elemanı Kimdir, Ne İş Yapar?

Montaj elemanları, demonte bir ürünü birleştirmekle veya daha önce montajı yapılmış bir ürünü kullanılacağı bölgeye yerleştirip çalışır hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir. Firmalar, oluşturdukları montaj elemanı iş ilanı aracılığı ile endüstri meslek liselerinin ve meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun olan kişileri bünyelerine katmak isterler. Montaj sürecinin aksamadan işleyebilmesi için yapılan planlamaya bağlı kalarak montaj ve şablon kalıplarını hazırlayabilmesi gereken montaj elemanları; parçaları veya ürünleri, montaj şemalarına ve talimatlarına uygun olarak monte etmekle görevlidirler. Teknik servis ve atölye gibi birimleri için çalışma arkadaşları arayan firmaların yayınladıkları montaj elemanı iş ilanları arasından başvuru yapan kişilerin, teknik resim okumayı bilmeleri ve gerektiğinde pratik çözümler üretebilmeleri beklenmektedir. Mesai saatleri konusunda esnek davranabilen, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde çalışabilen, iş disiplinine ve sürücü belgesine sahip olan montaj elamanlarının, montaj elemanı ilanları için yapacakları başvurulardan olumlu yanıt alma şansları daha yüksektir. Çalışmak istediğiniz sektörü belirleyerek, pek çok şehir için verilen montaj elemanı iş ilanları içerisinden sizin için ideal olanlara başvurular yapabilirsiniz.

MONTAJ ELEMANI ARAYAN FİRMALAR

Montaj Elemanı – Özerkılıç Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Makine sanayii’nde tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere montaj elemanıaramaktayız.

Montaj Elemanı – Asc Otomatik Kapı Sistemleri Ltd.Şti
Otomatik kapı sistemleri üzerine imalat, satış ve arıza destek hizmeti vermekteyiz. bu bağlamda firmamızda görevlendirilecek otomatik kapı imalat ve montaj elemanı alınacaktır.

Montaj Elemanı – Airpak
Toz toplama ve havalandırma sistemleri imalatı.

Montaj Elemanı – Bay – Tekpan Pano

Montaj Elemanı – Sungurpen Yapı İnşaat Taah.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
Tuzla’da faaliyet gosteren firmamiza katlanir cambalkon montaji yapacak usta alinacaktir. sehirdisindan basvuranlar icin kalacak yer mevcuttur.

Montaj Elemanı – Andora Mutfak
Aktif olarak araç kullanabilen -mutfak,banyo ve ray dolap montajında tecrübeli -esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek -askerlik hizmetini tamamlamış – takım çalışmasına yatkın.

Montaj Elemanı – Ünver Ağaç İşleme Makinaları San. Tic. Ltd. Şti
Ağaç işleme makinaları imalatı yapan firmamızda mekanik montajda çalışacak uyumlu, öğrenmeye açık ve düzenli eleman aranmaktadır. teknik resim okuyabilmesi tercih sebebidir.

Montaj Elemanı – Kaçkar Alüminyum
Plastik doğrama ve alüminyum korkuluk işinde çalışacak usta, kalfa, çırak elemanları alınacaktır. verilecek olan ücret görüşmede belirtilecektir. mail yada telefon ile bize ulaşabilirsin…

Montaj Elemanı – E.N.D Montaj
Yurt içi ve yurt dışında çeşitli mağaza ve marketlerin metal ve ahşap raf sistemlerinin montajı için -seyahat engeli olmayan (yurt içi ve yurt dışı) esnek çalışma saatlerine uyabilecek…

Montaj Elemanı – Tees Elektronik Grup
Tees Elektronik Grup montaj elemanları arıyor.

Montaj Elemanı – Enteresan Mimarlık
Montaj elemanı arayan firma.

Montaj Elemanı – Bayan – Tekpan Pano
Montaj işçisi arayan firmalar.

Montaj Elemanı – Firma Adı Gizli
İzmir/kemalpaşa’da hizmet verdiği fabrikada çelik konstrüksiyon kaynak ve montaj işleri konusunda deneyimli “montaj elemanı” arayışımız bulunmaktadır.

Montaj Elemanı – Tekpan Pano
Tekpan Pano montaj elemanı iş ilanı.

Montaj Elemanı – Rota Sızdırmazlık Elemanları
Sızdırmazlık elemanları montajında çalışacak eleman arayan firma.

Montaj Elemanı – Teknik El Makina Tekstil Sanayi Ve İthalat İhracat Limited Şirketi
Ehliyeti, src belgesi ve şöförlük tecrübesi olan montaj elemenları aranıyor.

Montaj Elemanı Despa Otomotıv – Despa Otomotıv
Firmaya montaj bolumu icin eleman alinacaktir. Askerligini yapmis, imalatin bircok asamasinda çalışabilecek kişiler tercih sebebidir. hafta içi :07:00-17:00 maaş+sigorta+yemek+servis

Montaj Elemanı Hpsystem Hydraulic Power System – Hpsystem Hydraulıc Power System
Hidrolik silindir üretimi yapmakta olan fabrikamız hidrolik silindir montajında çalışacak montaj elemanları alınacaktır.

Montaj Elemanı Rs Halı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. – Rs Halı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.
Firmaya ait bursa – osmangazi b.başı mahallesinde bulunan suna concept halı mobilya parekende mağazamızda, yatak odası ve yemek odası (panel) kurulumu yapabilecek sevkiyat ve montaj işinden anlayan elemanlar.

Montaj Elemanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yurtiçi ve yurtdışı montaj elemanı arayan firmaların iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar iş arama siteleri üzerinden çok sayıda iş ilanına ulaşabilirler. Adaylar söz konusu iş ilanlarına uygun gördükleri ve gerekli şartları taşıdıkları takdirde iş başvurusu yapabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz