Gama Holding İnşaat Yurtdışı İş İlanları 2020 Yurtdışı İş Başvurusu

Gama Holding İnşaat yurtdışı işçi ve eleman alımı. Yurtdışı iş ilanları, yurtdışı iş başvurusu ve yurtdışı iş başvuru formu. Gama Holding İnşaat yurtdışı projeleri...

Bilindiği üzere Türkiye’de kuruluşmuş ama günümüz itibariyle yurtdışında faaliyet gösteren ve gerçek anlamda önemli inşaat, yapı ve sanayi projelerine imza atan çok sayıda uluslararası yurtdışı inşaat şirketi mevcut. Söz konusu yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri dünyanın dört bir yanında çok farklı ülkeler ve çok farklı şehirlerde projeler üstleniyor ve her yıl yeni projeler üstlenmeye devam ediyorlar. Yurtdışında iş yapan, şantiyeleri bulunan, projeler üstlenen ve yurtdışına işçi götüren eleman arayan Türk inşaat firmalarından biri de Gama Holding İnşaat.

Yurtdışında iş yapan çok güçlü Türk inşaat şirketleri var ve bunlardan biri de GAMA Holding yani Gama İnşaat. Şirket kurulduğu günden bu yana gerek yurtiçi projeleri gerekse yurtdışı projeleriyle Türkiye’de ve yurtdışında çok önemli bir konuma yükseldi ve önemli bir imaj kazandı. Gama Holding İnşaat bugün, yurtiçi ve yurtdışında Gama İnşaat, Gama Enerji, Gama Güç Sistemleri, Gam Endüstri, Gama International ve Gama Turizm Ticaret şirketleri ile faaliyet gösteriyor. 1970’li yıllarda şirket inşaat ve enerji alanında edindiği tecrübe ile faaliyetlerini yurtdışında da yürütme kararı alarak yurtdışında iş yapan Türk şirketler kervanına katıldı. Şirket yurtdışı işler kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda yurtdışı eleman ve yurtdışı işçi alımı da gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam ediyor.

Gama Holding İnşaat Yurtdışı Şantiyeler ve Projeler

Gama İnşaat yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı projelerde dünya yurtdışında iş yapan Türk şirketler arasında önemli bir konumdadır. Gama İnşaat Endüstri ve Enerji olarak yurtdışında çok sayıda ülkede farklı tesis ve yapı projeleri üstlenmiş üstlenmeye de devam etmektedir. Şirket günümüz itibariyle yurtdışında Orta Doğu, Rusya, Avrasya Ülkeleri, Güney Doğu Asya, Kuzey Afrika’da yaklaşık 25 ülkede iş yapmaktadır. Gama İnşaat yurtdışı projeler üstlendiği ülkelerin başında Irak, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Malezya, İrlanda, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna, Libya, Yemen, Katar, Kazakistan ve Bulgaristan gelmektedir.

Gama İnşaat Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımları

Yukarıda da belirtildiği gibi Gama Holding İnşaat bugün yurtdışında çok sayıda ve çok farklı ülke ve şehirlerde yurtdışı projeler ve işler üstlenmektedir. Şirket yurtdışında gerçekleştirdiği faaliyet kapsamında bugüne kadar yine çok sayıda yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı yapmış ve yeni üstlendiği yurtdışı projeler kapsamında da yurtdışı personel alımı yapmaya devam etmektedir. Gama Holding İnşaat yurtdışı işçi, eleman ve personel alımını ihtiyaç duyduğunda belirli pozisyonlar için ve belirli kriterler kapsamında gerçekleştirmektedir.

Gama Holding İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Gama Holding yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı için ihtiyaçları doğrultusunda pozisyon açmakta ve buna ilişkin yurtdışı iş ilanları yayınlamaktadır. Gama Holding İnşaat yurtdışı iş ve işçi ilanlarına internet üzerinden şirketin resmi web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü altında veya iş ilanları yayınlayan portallar üzerinde ulaşmak mümkün. Şirket genellikle yurtdışı iş ilanlarını ve diğer tüm iş ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlamakta ve iş başvurularını kariyer.net üzerinden alıp değerlendirmektedir.

Gama Holding İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu

Gama Holding İnşaat şirketi ve Gama Holding bünyesindeki diğer şirketler yurtdışı projeler kapsamında yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımını belirli dönemlerde veya sadece yurtdışı personel ihtiyacı doğduğu durumlarda yapar. Dolayısıyla Gama Holding İnşaat yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin yurtdışı işçi alımı konusunda açık pozisyonlarını ve iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar uygun açık pozisyonlar ve yurtdışı iş ilanları varsa bunlar iş başvurusunda bulunabilirler.

Gama Holding İnşaat Yurtdışı İş Başvuru Formu

Gama Holding İnşaat şirketinin yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı kapsamında özel bir yurtdışı işçi ve iş başvuru formu bulunmuyor. Şirket yurtdışı işçi alımı kapsamında pozisyon açtığında ve yurtdışı iş ilanı yayınladığın size uygun ilanlara gerekli şartları ve kriterleri taşıdığınız takdirde iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 YORUM

  1. yurtdışı soğuk demirci arayan firmalarda ve şirketlerin iş ilanları ile ilgileniyorum. yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

Comments are closed.