Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışına İşçi Götüren Usta Eleman Arayan Türk İnşaat Şirketleri

Yurtdışında iş yapan, yurtdışına işçi ve eleman götüren, farklı kategorilerde yurtdışı inşaat ustası ve inşaat kalfası arayan Türk inşaat şirketleri ve yapı firmaları. Yurtdışı inşaat işleri yapan, yurtdışı iş imkanı sağlayan Türk firmaların ve şirketlerin isimleri ve listesi...

Dünya üzerinde uluslararası inşaat sektöründe geçmişten günümüze devam eden inşaat ve yapı faaliyetlerinde Türk inşaat ve proje firmaları önemli rol oynamaya devam ederken, her yıl pek çok farklı ülkede farklı şehirlerde yeni inşaat projeleri de Türk inşaat şirketleri tarafından üstleniliyor. Yurtdışı inşaat sektöründe çok uzun yıllardır iş yapan Türk inşaat şirketleri birbirinden farklı ve devasa inşaat ve yapı projelerini hayata geçirirken diğer yandan yurtdışı istihdam konusunda da öne çıkarak Türkiye’den yurtdışına çalışacak eleman ve işçi arayan usta götüren firmalar olarak da rol oynuyorlar.

Yurtdışı İnşaat İşçisi ve İnşaat Ustası İş İmkanları

Pek çok farklı bölge, ülke ve şehirde önemli inşaat projelerine imza atan Türk inşaat şirketleri aynı zamanda yurtdışına işçi ve eleman götüren yurtdışı inşaat işlerinde çalışacak inşaat elemanı ve inşaat ustası arayan Türk firmalar olarak öne çıkıyor ve yurtdışında çalışmak isteyenlere inşaat sektöründe iş imkanları ve iş olanakları sunan şirketler olarak önemli bir misyon da üstleniyorlar.

Günümüzde Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Cezayir, Libya, Katar, Dubai, Azerbaycan, Avrupa ve Afrika ülkeleri, İsrail başta olmak üzere pek çok ülkede yurtdışı işler yapan, inşaat ve yapı projeleri üreten, ofisleri bulunan Türk inşaat şirketleri hali hazırda yurtdışında binlerce işçi ve usta çalıştırırken diğer yanda da yurtdışı eleman ihtiyaçları kapsamında her yıl çok sayıda yeni yurtdışı işçi, eleman ve farklı kategorilerde yurtdışı inşaat ustası alımı yaparak aynı zamanda yurtdışına çalışmaya gönderen firmalar ve şirketler olarak da öne çıkıyorlar.

Kısacası yurtdışı iş imkanları ve iş olanaklarını değerlendirmek isteyen yurtdışı inşaat sektörü işçi ve usta adayları için yurtdışında iş yapan inşaat projeleri üreten Türk inşaat firmaları ve yapı şirketleri önemli bir potansiyel taşıyor.

Yurtdışına İşçi Götüren Usta Arayan Türk İnşaat Şirketleri

Yukarıda da belirtildiği gibi yurtdışı inşaat sektörü işlerinde çalışmak isteyen ve yurtdışı inşaat iş imkanlarını değerlendirmek isteyen inşaat ustası ve inşaat elemanı adaylar için farklı ülkelerde projeler yapan yurtdışı Türk inşaat şirketleri en doğru seçenek olarak öne çıkıyorlar. Pek çok farklı ülkede altyapı işleri, üstyapı projeleri üreten, otel, okul, hastane, konut, havalimanı, demiryolu, otoyol projeleri yapan Türk inşaat firmalarında çalışmak isteyen adaylar söz konusu yurtdışına inşaat işçisi, inşaat elemanı ve inşaat ustası arayan, yurtdışına çalışmaya gönderen Türk şirketlerin yurtdışı iş ilanlarına göz atarak kendilerine uygun olan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak yurtdışı çalışma fırsatlarını değerlendirebilirler.

Aşağıdaki listede yurtdışı işler yapan, yurtdışı inşaat projeleri üreten Türk inşaat şirketlerinin birçoğunun adı yer alıyor. Söz konusu Türk şirketlerin tamamı uluslararası alanda bir veya birden fazla ülkede proje geliştiriyorlar.

Yurtdışında İnşaat Projesi Üreten Türk İnşaat Şirketleri

 

Rönesans İnşaat
Limak
Tekfen İnşaat
TAV
Yapı Merkezi
Ant Yapı
Enka İnşaat
Alarko İnşaat
Gama İnşaat
Çalık
MAPA
Gülermak
Nurol İnşaat
Onur İnşaat
Doğuş İnşaat
IC-Ictas
Yüksel
Kuzu Grup
Dekinsan
Kolin
Esta
Taca
Yenigün
Eser İnşaat
Kayı İnşaat
GAP
Anel İnşaat
AD Konut
Elektropanç
STFA
Tepe
Summa İnşaat
Gürbağ
Nata
İLK
Cengiz İnşaat
Üstay İnşaat
KUR
Polat Yol
Özkar İnşaat
Zafer İnşat
Özgün Yapı
Makyol
MBD Konut

İlgili Makaleler