FasİranÖzbekistanTürkmenistanYurtdışı İş İlanları

Yurtdışı Tekstil Elemanı ve İşçisi Arayan Türk Tekstil ve Giyim Firmaları İş İlanları

Yurtdışına tekstil elemanı ve tekstil işçisi arayan Türk tekstil firmaları. Yurtdışı tekstil iş ilanları. Yurtdışı tekstil elemanı ve tekstil işçisi arayan Türk tekstil şirketleri. Yurtdışı kesim ustası, makinacı, singerci, reçmeci, overlokçu, kompleci, dokuma ve triko elemanları, penye baskı elemanı, desen ustası, triko kesim ustası...

Türk tekstil firmalarının Türkiye’de ne kadar yaygın olduğu ve sektörün büyüklüğü ile tekstil sektöründe çalışan işçi ve elemanların çeşitliği ve sayısı bilinen bir gerçek. Türk tekstil şirketleri sadece Türkiye’de değil yurtdışı işler kapsamında pek çok farklı ülkede de tekstil fabrikaları kurmuş ve üretim yapıyor durumda. Yurtdışında iş yapan, yurtdışında fabrikası bulunan ve tekstil ürünleri üretimi yapan irili ufaklı Türk tekstil firmaları ihtiyaçları kapsamında yurtdışına işçi ve eleman alan tekstil işçisi ve tekstil ustası götüren firmalar olarak da öne çıkıyor.

Günümüzde yurtdışında iş yapan, tekstil ürünleri fabrikası ve üretim tesisi bulunan Türk tekstil firmaları ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işler kapsamında Türkiye’den tecrübeli ve deneyimli yurtdışı tekstil işçisi, tekstil elemanı ve tekstil ustası alımı gerçekleştiriyor. Söz konusu yurtdışı tekstil elemanı ve tekstil işçisi arayan Türk tekstil firmaları yurtdışı iş ilanları yayınlayarak kesim ustası, makinacı, singerci, ustabaşı, model makinacı, reçmeci, overlokçu, kompleci, dokuma ve triko elemanları, penye baskı elemanı, desen ustası, triko kesim ustası, paketleme elemanı gibi tekstil elemanları arayışında bulunuyorlar.

Diğer yandan sadece üretimde değil operasyonel alanda Türk tekstil firmaları yurtdışı eleman alımı yapabiliyorlar. Bu kapsamda tekstil üretimi ve pazarlaması alanında tecrübesi olan yurtdışı müşteri temsilcisi, yurtdışı satış sorumlusu, yurtdışı pazarlama sorumlusu, yurtdışı tekstil mühendisi, ithalat-ihracat uzmanı gibi yurtdışı elemanlar da arananlar arasında. Bu kategoride tekstil şirketleri üniversite mezunu, deneyimli, dil bilen ve özel niteliklere sahip adayları tercih etmekteler.

Tekstil Elemanı ve Tekstil İşçisi Arayan Türk Tekstil Firmaları

Çalık Holding: Türkmenistan’da 4 adet tekstil fabrikası var.

Şahinler Holding: Bulgaristan, Ürdün, Mısır, Fransa, Amerika ve Almanya’da konfeksiyon işleri yapıyor.

Zorlu Tekstil: Türkmenistan, İran, Fransa, Amerika ve Güney Afrika’da ev tekstili üretimi yapıyor.

Bursel Holding: Özbekistan’da iş yapan en büyük Türk tekstil firması.

Yurtdışında üretim yapan Türk tekstil şirketleri yanında yurtdışında çok sayıda ülkede mağazacılık ve perakende satış yöntemiyle büyüyen Türk tekstil ve giyim markaları da mevcut. Lc Waikiki, Colin’s, Sarar, Us Polo Assn, Mavi Jeans, Avva, Kiğılı, Koton, Damat, Defacto, Penti, LTB ve Roman gibi Türk tekstil ve giyim markalarının yurtdışında onlarca ülkede yüzlerce mağazası bulunuyor.

Yurtdışı Tekstil Firmaları İş İlanları

Yurtdışıda tekstil işi yapan ve yurtdışına tekstil elemanı ve tekstil ustası arayan Türk tekstil firmalarının iş ilanlarına en kolay şekilde internet kaynakları üzerinden ulaşmak mümkün. Söz konusu firmalar yurtdışında iş yaptıkları tekstil üretim fabrikalarında deneyimli ve tecrübeli kesim ustası, makinacı, singerci, ustabaşı, reçmeci, overlokçu, kompleci, dokuma ve triko elemanları, penye baskı elemanı, desen ustası, triko kesim ustası alımı için internet kaynakları üzerinde yurtdışı tekstil iş ilanları yayınlıyorlar.

Yurtdışı Tekstil Elemanı ve Tekstil İşçisi Arayan Firmalara İş Başvurusu

Yurtdışına tekstil elemanı ve tekstil işçisi arayan Türk tekstil şirketlerinin yurtdışı iş ilanlarına yukarıda da belirtildiği gibi internet kaynakları üzerinden ulaşabilir, kendinize uygun yurtdışı tekstil işçi ve eleman ilanlarına online olarak iş başvuru formu doldurabilir ve online yurtdışı iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler