Yurtdışı Makinacı Yurtdışı Makina Bakım Onarım Elemanı

Yurtdışına makinacı, makina bakım onarım ustası, makina teknisyeni arayan firmalar. Makina bakım onarım iş ilanları.

Projeler kapsamında inşaat ve yapı işlerinde kullanılan çok çeşitli ağır ve hafif makineler bulunmakla birlikte bu makinelerin kullanımı, yönetimi, bakımını ve onarımını yapan tecrübeli ve deneyimli makina bakım onarım ustası, makina bakım onarım teknisyeni ve bu alanda çalışacak makina bakım elemanlarına da ihtiyaç duyuluyor.

Gürcistan’da iş yapan Türk şirketlerden biri devam eden altyapı projelerinde çalıştırmak üzere yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman arıyor. Şirket bünyesinde görevlendirmek üzere yurtdışında çalışacak makinacı, makine operatörü ve makina bakım ustası, teknisyen ve formen alımı gerçekleştiriyor.

Yurtdışı Makinacı, Makina Tamir Bakım Onarım Ustası

Yurtdışında iş yapan ve Gürcistan’da altyapı projeleri üstlenmiş olan Türk inşaat ve yapı firmalarından biri projelerinde kullandığı makinaların yönetimi, kullanımı ve bakımından sorumlu olacak yurtdışı eleman arıyor.

Yurtdışına Makinacı Arayan Firmanın İstediği Nitelikler

Yurtdışına makinacı, makina şefi ve makina bakım elemanı, teknisyeni, ustası arayan Türk firmanın adaylarda aradığı özellikler şöyle:

Üniversitelerin makina ve makina ile ilgili bölümlerden mezun olmak. Ticari kamyon, taşıyıcı araçlar gibi ağır ekipman kullanımı ve bakımı alanında deneyimli ve tecrübeli olmak. Bunlar yanında yürütülen iş süreçlerini denetleyebilecek ve yönetebilecek. İnşaat ve yapı projelerinde kullanılan iş ekipmanı, iş aletleri, iş makinesi ve araçlarının bakım ve onarımları konusunda bilgi sahibi olmak. Yine inşaat projelerinden kazma, tasfiye, taşıma ve yükleme gibi süreçler konusunda genel bilgi sahibi olmak. Ekip yönetebilecek, diğer departmanlar ile uygun şekilde iletişim kurabilecek, kurumsal firmalarda çalışmaya uyum sağlayabilecek.

Yurtdışı Makinacı Bakım Onarım Ustası Ne İş Yapacak?

Yurtdışı makinacı ve makina bakım onarım iş imkanlarında yararlanmak isteyen makinacı adaylar yurtdışı iş kapsamında aşağıda yer alan işlerden sorumlu olacaklar.

  • Tüm iş makinesi, inşaat ve yapı ekipmanlarının bakım ve onarımı.
  • Tüm iş makinelerinin ve ekipmanların bakım ve onarımının zamanında yapılarak en ideal zamanda kullanılacak duruma getirilmesi.
  • İş makinesi ve iş ekipmanlarının bakım ve onarım süreçlerinin doğru ve prensipler dahilinde kayıtlı ve örnekli şekilde yapılarak şirkete ait yatırımların korunması.
  • Tüm iş makinesi ve iş ekipmanları kapsamında, kamyon, silindir, kepçe, dozer, ekskavatör, loder ve forklift gibi makinelerin sağlık ve işe uygunluk durumunun sürekli olarak izlenmesi.
  • Kullanılan tüm iş makinelerinin hasar ve yıpranma kayıtlarının yapılması, iş makinesi operatörünün araçları kullanım şekli ve iş makinesi operatörü ile sürekli olarak iletişimde bulunmak.

Makinacı, Makina Bakım ve Onarım Elemanı İş Başvurusu

Yurtdışı makinacı ve makina bakım onarım elemanı arayan firmaların iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşabilir ve yerli kaynaklardan iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Söz konusu ilan Kariyer.net üzerinde yayınlanmış olup, buradan makinacı ve makina bakım onarım elemanı arayan firmaların iş ilanlarına ulaşabilir kendinize uygun gördüğünüz ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.