Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışı İş Aşçı Garson Komi Barmen Elektrikçi Tesisatçı Kaynakçı Boyacı

Yurtdışı aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı arayan firmalar, yurtdışı iş ilanları.

Gemi taşımacılığı sektörü her geçen yıl büyümeye devam ederken gemilerde çalışacak eleman ihtiyacı da aynı doğrultuda büyümeye devam ediyor. Gemi taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketler yurtdışı eleman ve işçi alımı kapsamında gemilerde çalışmak üzere birçok farklı kategoride işçi alımı yapıyorlar. Gemi taşımacılığı personel alımlarında maaşların dolgun olduğu da biliniyor. Yurtdışı iş ilanları kapsamında bir çok yurtdışı firma yurtdışı çalışacak eleman ve işçi alımı yapıyor.

Yurtdışı Aşçı, Garson, Komi, Barmen, Elektrikçi, Tesisatçı, Kaynakçı, Boyacı

Uluslararası gemi taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve özellikle kuru yük taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış şirketlerden biri olan İnci Denizcilik dolgun maaşla gemide çalışacak yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor. Söz konusu gemi personel alımı çerçevesinde, aşçı ve aşçı yardımcısı alımı, garson, komi ve barmen alımı yanı sıra, makineci, yağcı, boyacı ve kaynakçı ile elektrikçi, tesisatçı ve elektronikçi alımı yapacak. Tüm bunların yanında firma gemide güvertede çalışmak üzere vasıfsız eleman alımı da yapıyor.

Maaş Ne Kadar?

İnci Denizcilik düzenlediği işçi alımında bünyesinde katılan elemanlara 3000 ile 6000 dolar/euro arasında maaş ödeyecek. Dolgun maaş yanında tüm sosyal haklar da mevcut.
Maaş+ Mesai+ İkramiye+ SGK, Yemek+ Kalacak yer+ Erken emeklilik, Altı ayda bir maaş ikramiye + Yurt dışı primleri.

Söz konusu yurtdışı işçi alımı kapsmaında gemi işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar İnci Denizlik iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşarak iş başvurusu yapabilirler. Firma iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylardan T.C. vatandaşı olmak ve sabıka kaydı olmamak şartlarını talep ediyor. Adaylar firmanın resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında da iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Bunlar yanında firma tüm Türkiye’den iş başvurularını kabul edeceğini ve değerlendireceğini de ilanında not olarak düşmüş.

İlgili Makaleler