Genel İşçilikYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

Yüksek Maaşla Yurtdışı İnşaat İşleri Vasıflı Vasıfsız İnşaat İşçileri

Yurtdışı vasıflı vasıfsız inşaat işçisi. Yurtdışı inşaat işçileri aranıyor.

Yurtdışıdan inşaat ve yapı işleri yapan pek çok Türk inşaat firması yurtdışında istihdam yaratmaya devam ediyor. Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren ve işçi gönderen Türk inşaat firmaları yurtdışında çalışmak, yurtdışı iş imkanlarını ve olanaklarını değerlendirmek isteyen kişiler için oldukça önemli fırsatlar sunuyorlar.

Günümüzde sayısız Türk inşaat firması yurtdışında çok farklı ülkelerde inşaat projeleri yürütürken büyük oranda Türkiye’den yurtdışına işçi ve eleman alımı da yapıyorlar. Yurtdışı inşaat firmalarında çalışan kişiler yüksek maaş başta olmak üzere pek çok farklı imkanlardan yararlanabiliyorlar.

Yurtdışı Vasıflı Vasıfsız İnşaat İşçisi

Yurtdışında iş yapan söz konusu Türk inşaat firmalarından biri yüksek maaşla yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı gerçekleştiriyor. Söz konusu şirket yurtdışı işçi alımı kapsamında inşaat işçisi kategorisinde yurtdışı vasıflı işçi ve yurtdışı vasıfsız inşaat işçileri alımı yapıyor.

Türkiye’nin her yerinden yurtdışında yapılmakta olan inşaat işlerinde Ortadoğu menşeili inşaat firmasında yurtdışı engeli olmayan ve yurt dışında farklı ülkelerde bizimle birlikte çalışmak isteyen dürüst çalışkan ve azimli yurtdışı vasıflı işçi ve yurtdışı vasıfsız işçi (inşaat işçileri) aranıyor.

Yurtdışı İnşaat Çalışmaları

Söz konusu alımı yapılacak yurtdışı vasıflı inşaat işçisi ve yurtdışı vasıfsız inşaat işçisi adaylarının inşaat alanında gerekli eğitim, beceriler ve nitelikleri taşıması gerekmektedir. Aranan eğitim seviyesi en az ilkokul mezunu.

En Az İlk Okul Mezunu

Şirket Profili
DAHA ÖNCE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMIŞ OLAN SİRKETİMİZ SİZLERİDE KENDİ BÜNYESİNDE GÖRMEK İSTER.
İş Türü: Tam zamanlı
Maaş: 8.000,00TRY ile 10.000,00TRY / ay

İlgili Makaleler