Yurtdışı İnşaat Çelik Montaj İşçisi 2021

Yurtdışı inşaat ve çelik montaj işleri. Rusya işçi alımı. Yurtdışı montaj elemanı iş ilanları.

Yurtdışında Rusya’da iş yapan Türk inşaat ve yapı şirketlerinden biri olan Rönesans İnşaat Rusya yurtdışı işçi alımı kapsamında eleman alacak. Söz konusu Rusya’da iş yapan inşaat firması endüstriyel tesis projesinde çalıştırmak üzere inşaat ve çelik montaj işlerinde çalışacak deneyimli yurtdışı işçi alacak.

Yurtdışı işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için şirketin yurtdışı işçi adaylarında aradığı kriterler şöyle.

Yurtdışı İş Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

Rusya’da iş yapan inşaat ve yapı şirketinin tesis projesinde görevlendirilmek ve çalıştırılmak üzere:

Endüstriyel projelerin inşaat ve çelik montaj kalite kontrol konularında minimum 3 yıl tecrübeli, üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen inşaat mühendisliği), daha önce Rus yapım standart ve normları ile çalışmış, rusça okuma, yazma ve konuşmaya hakim; ingilizce dil bilgisi olan, iletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı yurtdışı işçi alımı yapılacak.

Yurtdışı İnşaat Çelik Montaj İşçisi

Rusya işçi alımına iş başvurusunda bulunacak aday: RFI ve kalite kontrol ve muayene planlarına göre saha kalite kontrol faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, yapım gruplarının günlük faaliyetlerinin uygunluk kontrollerinin yapılması, tamamlanan işlerin iş verene teslimi aşamasında yer alınması, tespit edilen uygunsuzlukların ve gözlemlerin periyodik olarak bir üst amir ve ilgili gruplar ile paylaşılması gibi işleri yürütecek.

Rönesans İnşaat: Rusya’da ve birçok yurtdışı ülkede iş yapan Türk inşaat ve yapı şirketleri arasında yer alıyor. Yurtdışında üstlendiği altyapı, üstyapı, tesis ve konut projeleri kapsamında her yıl ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve eleman alımı yapan Türk inşaat firmalarından biri.