Yurtdışı İş

Yurtdışı Gıda İşleri Cezayir Slovenya Irak

Simit Sarayı Cezayir, Slovenya, Irak Bağdat Erbil. Simit Sarayı yurtdışı işler, yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı iş imkanları.

Yurtdışında iş yapan en önemli gıda şirketlerinden biri olan ve aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesinde önemli derecede mağazalaşmış ve marka haline gelmiş olan Simit Sarayı yurtdışı işler kapsamında yeni yatırımlar ve girişimlerle büyümesini ve genişlemesini sürdürüyor. Şirket yurtdışında işlerini büyütürken bir yandan da yurtdışında çalışmak, yurtdışı iş imkanlarını ve yurtdışı iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen adaylar için yurtdışı istihdam fırsatları da sunuyor.

Simit Sarayı Cezayir, Slovenya ve Irak’ta İş Yapıyor

Simit Sarayı son yıllarda yurtdışı işler kapsamında yayılmacı ve genişlemeci politikasını sürdürerek dünyanın farklı ülkelerinde iş yapama devam ediyor. Yeni yılda önemli bir başlangıç yapan Simit Sarayı Cezayir, Slovenya ve Irak pazarlarını hedefine aldı. Şirket Cezayir’de mağazalaşmak ve buradaki işlerini büyütmek için Cezayir’in önemli şirketlerinden biri ile anlaşma yoluna gitti.

Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da İş Yapan Türk Şirketleri Arasında

Türkiye’nin dünya genelinde marka haline gelmiş girişimlerinden biri olan Simit Sarayı, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika olmak üzere dünyanın dört kıtasında faaliyet gösteriyor. Yeni yıla hızlı bir giriş yapan şirket Cezayir, Slovenya ve Irak pazarında yeni hamleler yaptı. Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Cezayir’in en büyük yatırım gruplarından olan SPA Groupe Bourouag Construction CEO’su Reda Bourouag ile bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma ile şirket Cezayir’de 50 mağaza açacak. Slovenya’da büyümek için de bölgenin önemli turizm yatırımcılarından Al-Faris CEO’su ve şirket ortağı Adnan Supuk ile anlaşmaya varıldı. Simit Sarayı, bu ülkedeki ilk mağazasını mart ayında açacak.

Simit Sarayı Irak Bağdat Erbil

Simit Sarayı yurtdışı işler kapsamında Cezayir ve Slovenya yanında Irak Bağdat’da da büyümesini sürdürüyor. Bilindiği üzere Simit Sarayı Irak Bağdat’da ilk mağazasını 2017 yılında açmış ve bu ülkede faaliyete başlamıştı. Bağdat’da açılan ilk Simit Sarayı mağazasının ardında yapılan yeni anlaşmalarla birlikte yeni bir Simit Sarayı da Erbil’de faaliyete geçiyor.

Simit Sarayı Yurtdışı İş İlanları ve Yurtdışı İşçi Alımı

Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren şirketler arasında önemli bir yere sahip olan Simit Sarayı ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç duyduğu kategorilerde yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapmaktadır. Simit Sarayı yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler ve eğer Simit Sarayı’nın yurtdışına işçi alımı söz konusuya yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yaparak Simit Sarayı yurtdışı iş imkanlarını ve yurtdışı iş fırsatlarını değerlendirebilirler.

İlgili Makaleler