Elektrik İşleriYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

Yurtdışı İnşaat Elektrik İşleri Elektrikçi İş İlanları

Yurtdışı elektrik işleri elektrikçi iş ilanları. Yurtdışında elektrikçi ve elektrik ustası arayan firmalar.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat ve yapı şirketleri çeşitli alanlarda ve pozisyonlarda çok sayıda yurtdışı işçi ve eleman alımı yaparak yurtdışında iş imkanları ve iş olanakları yaratmaya devam ediyorlar. Yurtdışı işçi ve eleman alımı yapılan alanlardan biri de inşaatlarda, tesis, altyapı, üstyapı ve konut projelerinde elektrik işleri.

Rusya’da iş yapan Türk şirketlerden biri bünyesinde elektrik işlerin çalışacak yurtdışı işçi alımı yapacak. Söz konusu yurtdışı elektrik işleri, elektrik tesisatçısı, elektrik pano montajcısı ve elektrik ustası alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için gerekli şartlar şöyle…

Yurtdışı Elektrik İşçisi Elektrikçi Alımı

Yurtdışı elektrik işleri için Rusya’daki Endüstriyel Tesis Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel tesis projelerinde deneyim sahibi,
Test ve devreye alma konusunda tecrübeli,
İyi seviyede ingilizce bilen/tercihen Rusça bilen,
MS Office programları ve Autocad bilgisi olan,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek yurtdışı elektrik işleri elemanı alımı yapılacaktır.

Elektrik İşleri İşçisi Elektrikçi Ne İş Yapacak?

Elektrik Heat Tracing montajının yapılması, montaj, pre-commissioning ve devreye alma süreçlerinin yönetilmesi, taşeron takibi ve ekip yönetimi, gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonun sağlanması, elektrik iş programının hazırlanması ve takibi.

İlgili konular | Yurtdışı elektrikçi iş ilanları, rusya işçi alımı. Yurtdışı elektrik işleri, elektrikçi arayan ve elektrikçi alacak yurtdışı şirketler.

İlgili Makaleler