Yurtdışı inşaat elektrik işleri elektrikçi iş ilanları 2019

Yurtdışı elektrik işleri elektrikçi iş ilanı. Yurtdışında elektrik arayan firmalar.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat ve yapı şirketleri çeşitli alanlarda ve pozisyonlarda çok sayıda yurtdışı işçi ve eleman alımı yaparak yurtdışında iş imkanları ve iş olanakları yaratmaya devam ediyorlar. Yurtdışı işçi ve eleman alımı yapılan alanlardan biri de inşaatlarda, tesis, altyapı, üstyapı ve konut projelerinde elektrik işleri.

Rusya’da iş yapan Türk şirketlerden biri bünyesinde elektrik işlerin çalışacak yurtdışı işçi alımı yapacak. Söz konusu yurtdışı elektrik işleri, elektrik tesisatçısı, elektrik pano montajcısı ve elektrik ustası alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için gerekli şartlar şöyle…

Yurtdışı elektrik işçisi alımı başvuru şartları
Yurtdışı elektrik işleri için Rusya’daki Endüstriyel Tesis Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel tesis projelerinde deneyim sahibi,
Test ve devreye alma konusunda tecrübeli,
İyi seviyede ingilizce bilen/tercihen Rusça bilen,
MS Office programları ve Autocad bilgisi olan,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek yurtdışı elektrik işleri elemanı alımı yapılacaktır.

Elektrik işleri işçisi ne iş yapacak?
Elektrik Heat Tracing montajının yapılması, montaj, pre-commissioning ve devreye alma süreçlerinin yönetilmesi, taşeron takibi ve ekip yönetimi, gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonun sağlanması, elektrik iş programının hazırlanması ve takibi.

İlgili konular | Yurtdışı elektrikçi iş ilanları, rusya işçi alımı. Yurtdışı elektrik işleri, elektrikçi arayan ve elektrikçi alacak yurtdışı şirketler.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2019 13:44