Yüksel İnşaat iş ilanları yurtdışı işçi alımı 2019 iş başvurusu

Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Yüksel İnşaat insan kaynakları. İletişim, telefon numarası ve mail. Hangi ülkelerde iş yapıyor? Yurtdışı işçi ve personel alımı.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı ve inşaat projelerinin yanı sıra uluslararası alanda pek çok yurtdışı inşaat projesine imza atan ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında bulunan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle birlikte Yüksel İnşaat hem yurtiçi hem de yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı da yapmaktadır.

Türkiye ve Suudi Arabistan’ın önemli baraj projelerinin yapım sözleşmelerine imza atmış olan Yüksel İnşaat A.Ş., bu sözleşmeler kapsamında bugüne kadar biten ve devam eden projelerinde toplam 15.373 hm3 göl hacmi olan, 8 adet kaya dolgu, 3 adet toprak dolgu ve 4 adet beton gövdeli baraj inşaatının yapımını üstlenmiştir.

Türkiye’nin yanı sıra yurtdışı inşaat işleri kapsamında Libya, Dubai, Katar, Romanya, Afganistan, Kosova ve Irak’ta önemli yol projelerinin yapım sözleşmelerine imza atan Yüksel İnşaat A.Ş.; bugüne kadar 10 adet bölünmüş yol, 6 adet otoyol ve 4 adet raylı/hafif raylı sistem inşaatını taahhütleri arasına katmıştır. Bu sözleşmeler kapsamında toplam 24 km uzunluğunda köprü, toplam 969 km uzunluğunda bölünmüş yol, toplam 200 km uzunluğunda otoyol, toplam 60 km uzunluğunda çeşitli çaplarda tünel ve 39 km uzunluğunda raylı sistem/raylı sistem altyapı işleri bulunmaktadır.

Kazakistan,  Gürcistan, Özbekistan, Libya, Ürdün, Suudi Arabistan, Ukrayna, Katar ve Türkiye’de yapım sözleşmesi imzalanmış 75’den fazla prestijli bina projesinde Yüksel İnşaat A.Ş. imzası bulunmaktadır. Yüksel yer aldığı bina projelerinin önemli bir bölümünde tasarım işlerini de başarıyla üstlenmiştir.

YÜKSEL İNŞAAT YURTİÇİ VE YURTDIŞI İŞÇİ – PERSONEL ALIMI

Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projelerde ihtiyaçları kapsamında özellikle de yurtdışı şantiyelere işçi ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bugüne kadar onlarca projede binlerce işçi alımı yapan firma sürekli olarak üstlendiği yeni projelerde de yurtiçi ve yurtdışı eleman alımı yapmaya devam edecektir. Yüksel İnşaat A.Ş.’de merkez, yurt içi ve yurtdışı şantiyelerde bir çok iş olanakları bulunmaktadır.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı projelerinin yanı sıra ve pek çok uluslararası projeye imza atan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak ve Kosova gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

YÜKSEL İNŞAAT İŞ İLANLARI ve YURTDIŞI İŞ BAŞVURUSU

Yüksel İnşaat’ın yurtiçi ve yurtdışı işçi ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar kariyer portalları üzerinden veya firmanın kendi web sitesi üzerinden Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.

YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI VE GENEL İŞ BAŞVURUSU

Firmanın yayınladığı yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları dışında şirkete genel iş başvurusu yapmanız da mümkün. Yüksel İnşaat web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında firmaya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar genel iş başvurusu yapabilirler. Yüksel İnşaat insan kaynakları vizyon ve politikaları hakkında bilgi almak isteyenler de yine bu bilgilere burada ulaşabilirler.

YÜKSEL İNŞAAT İLETİŞİM, TELEFON NUMARASI VE MAIL

Yüksel İnşaat iletişim ve telefon numarası ve mail bilgisine ulaşmak isteyenler firmanın web sitesi üzerinde iletişim bölümü altında bu şirketin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bu bilgilerden faydalanabilirler. Yüksel İnşaat, mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır. Deneyimli ve donanımlı personelinin yanı sıra Yüksel İnşaat, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır. | Yurtdışı İşçi Alımı

Son Güncelleme: 27 Şubat 2019 13:43