IrakLibyaMoldovaRomanyaRusyaSuudi ArabistanTürkmenistanUkraynaYurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

Yüksel İnşaat İş İlanları Yurtdışı İşçi Alımı İş Başvurusu

Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Yüksel İnşaat insan kaynakları. İletişim, telefon numarası ve mail. Hangi ülkelerde iş yapıyor? Yurtdışı işçi ve personel alımı.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olan Yüksel İnşaat yurtdışına eleman arayan işçi götüren Türk inşaat şirketleri arasında da ön plana çıkarak yurtdışında çalışmak isteyenler için inşaat işleri alanında yurtdışı iş imkanları sağlıyor. Yüksel İnşaat işçi alımı ve eleman alımıyla yurtdışına işçi götüren Türk inşaat firmaları arasında öne çıkanlardan bir tanesi.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı ve inşaat projelerinin yanı sıra uluslararası alanda pek çok yurtdışı inşaat projesine imza atan ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında bulunan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle birlikte Yüksel İnşaat hem yurtiçi hem de yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı da yapmaktadır.

Yüksel İnşaat’ın İş Yaptığı Ülkeler

Kazakistan,  Gürcistan, Özbekistan, Libya, Ürdün, Suudi Arabistan, Ukrayna, Katar’da iş yapan, işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olarak yapım sözleşmesi imzalanmış 75’den fazla prestijli bina projesinde Yüksel İnşaat A.Ş. imzası bulunmaktadır. Yüksel yer aldığı bina projelerinin önemli bir bölümünde tasarım işlerini de başarıyla üstlenmiştir.

Yüksel İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi Eleman Alımları

Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projelerde ihtiyaçları kapsamında özellikle de yurtdışı şantiyelere işçi alımı ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bugüne kadar onlarca projede binlerce işçi alımı yapan firma sürekli olarak üstlendiği yeni projelerde de yurtiçi ve yurtdışı eleman alımı yapmaya devam edecektir. Yüksel İnşaat A.Ş.’de merkez, yurt içi ve yurtdışı şantiyelerde bir çok iş olanakları bulunmaktadır.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı projelerinin yanı sıra ve pek çok uluslararası projeye imza atan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak ve Kosova gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

Yüksel İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olan Yüksel İnşaat yurtdışına eleman arayan işçi götüren Türk inşaat şirketleri arasında da ön plana çıkarak yurtdışında çalışmak isteyenler için inşaat işleri alanında yurtdışı iş imkanları sağlıyor. Yüksel İnşaat’ın yurtiçi ve yurtdışı işçi ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar kariyer portalları üzerinden veya firmanın kendi web sitesi üzerinden Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.

Yüksel İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İş Başvurusu

Firmanın yayınladığı yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları dışında şirkete genel iş başvurusu yapmanız da mümkün. Yüksel İnşaat web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında firmaya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar genel iş başvurusu yapabilirler. Yüksel İnşaat insan kaynakları vizyon ve politikaları hakkında bilgi almak isteyenler de yine bu bilgilere burada ulaşabilirler.

Yüksel İnşaat İletişim E-mail Telefon Numarası

Yüksel İnşaat iletişim ve telefon numarası ve mail bilgisine ulaşmak isteyenler firmanın web sitesi üzerinde iletişim bölümü altında bu şirketin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bu bilgilerden faydalanabilirler. Yüksel İnşaat, mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır. Deneyimli ve donanımlı personelinin yanı sıra Yüksel İnşaat, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkanı ve kariyer fırsatı sunmaktadır. | Yurtdışı İşçi Alımı

İlgili Makaleler