AfganistanKuveytSuudi ArabistanYurtdışı İnşaat İş İlanlarıYurtdışı İş İlanları

Yenigün İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı Yurtdışı İş İlanları

Yenigün İnşaat Suudi Arabistan, Afganistan, Kuveyt, Kamerun ve Polonya inşaat işleri ve inşaat iş ilanları. Yenigün İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı.

Türkiye’nin güçlü inşaat şirketlerinden biri olarak bilinen ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işler kapsamında inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Yenigün İnşaat yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli inşaat projelerine ve yapı işlerine imza atıyor. Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan ve farklı dış ülkelerde inşaat işleri ve inşaat projeleri üreten Yenigün İnşaat bir yandan da yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımıyla yurtdışı inşaat sektörü iş ilanlarını değerlendirmek isteyenler için iş imkanı da sağlıyor.

Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere farklı bölge ve ülkelerde altyapı ve üstyapı inşaatlarını hayata geçiren, yurtdışı şantiyeleri olan Yenigün İnşaat yurtdışı iş ilanları yurtdışı inşaat işçisi ve inşaat ustası adayları tarafından değerlendirilebilir.

Yenigün İnşaat Yurtdışı İnşaat İşleri

Gerek yurtiçi gerek yurtdışı inşaat sektöründe ulaştıma projeleri, endüstriyel tesis projeleri, baraj projeleri, hidroelektrik santrali inşaatı, havaalanı inşaatı, altyapı ve üstyapı inşaatları yapan Türk inşaat firması Yenigün İnşaat günümüzde Suudi Arabistan, Afganistan, Kuveyt, Kamerun ve Polonya’da iş yapan proje üstlenen yurtdışı Türk inşaat şirketleri arasında yer alıyor. 1973 yılında kurularak faliyete başlayan Yenigün İnşaat bünyesinde barındırdığı uzmanlaşmış grup şirketleri ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında farklı alanlarda yapı ve inşaat projeleri geliştirerek büyümesini sürdürmüştür.

Kuruluşundan günümüze ülke içinde ve yurtdışında Suudi Arabistan, Afganistan, Kuveyt, Kamerun ve Polonya’da konut inşaatı, spor tesisi, sosyal tesis, idari ve askeri bina, otel ve ofis inşaatları, baraj, liman, otoyol, su temin ve dağıtım şebekeleri, atık su tesisi inşaatları, havaalanı pist ve apron inşaatı projelerini tamamlamış ve söz konusu kategorilerde yeni projeler üstlenmeye devam ediyor.

Yenigün İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı İş İlanları

Suudi Arabistan, Afganistan, Kuveyt, Kamerun ve Polonya’da iş yapan, inşaat projesi ve şantiyesi olan en büyük Türk inşaat firmalarından biri olan Yenigün İnşaat yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın yurtdışı iş ilanlarına internet üzerinde ilan sitelerinde veya şirketin resmi sayfasın insan kaynakları altında eğer varsa açık iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.

Diğer yandan açık iş ilanları yoksa şirketin web sayfasında kariyer sayfası altında özgeçmiş yollayarak genel iş başvurusu da gerçekleştirilebilir. Grup bünyesinde bulunan ve grup şirketleri olan Metok İnşaat ve Yenigün Polska firmalarına da aynı şekilde iş başvurusu mümkün. Hali hazırda Suudi Arabistan, Afganistan, Kuveyt, Kamerun ve Polonya’da bulunan ve inşaat sektöründe iş arayan adaylar yine firmanın ülke bazlı ilanlarını inceleyebilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. mobil vinç operatörüyüm yurtdışı projelerde çalışmak istiyorum, vinç operatörü arayan firmalar iletişime geçebilir