ŞantiyeYurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

İnşaat Şantiye İş İlanları Şantiye Eleman İlanları

Yurtiçi yurtdışı inşaat şantiye iş ilanları. Şantiyelere vasıflı vasıfsız yatılı düz işçi ve eleman arayan Türk inşaat firmaları. Şantiyede çalışacak eleman ve işçi arayan inşaat şirketleri, taşeron firmalar.

Şantiyeler inşaat firmalarının inşaat projelerini hayata geçirirken ve inşaat çalışmalarını yürütürken oluşturduğu çalışma alanlarıdır ve inşaat projelerinin olmazsa olmazıdır. İnşaat şirketleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat projeleri olsun her türlü inşaat ve yapı projeleri için şantiye kurarlar ve şantiyeler çok yoğun bir şekilde işlerin yürütüldüğü gerçek anlamda iş alanlarıdır. Yurtiçi ve yurtdışı şantiye iş ilanları ve inşaat işçisi alımlarından yararlanarak iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

İnşaat Şantiye İş İlanları Şantiye Eleman İlanları

Yurtiçi ve yurtdışı inşaat firmalarının şantiyelerinde çok sayıda farklı kategorilerde işçi ve elemanlar çalışırlar. Söz konusu şantiye çalışanları kategorisi işçiden beyaz yakalıya geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Şantiye işleri ve görevleri şantiye organizasyonu sistemiyle belirlenmiştir ve bu doğrultuda bir şantiyede, şantiye yönetimi, teknik ofis, dizayn ofis, mekanik-elektrik-tesisat, altyapı-toprak-çevre ve peyzaj, harita ve ölçme, kalite kontrol, iş sağlığı ve güvenliği, ambar ve depo, idare ve personel işleri, makine ikmal, mobilizasyon gibi birimler bulunmaktadır.

İnşaat Firmaları Şantiye İş İlanları

Farklı kategorilerde ve alanlarda inşaat ve yapı projeleri üreten inşaat şirketleri kurmuş oldukları veya kuracakları şantiyelerde çalışacak çok sayıda vasıflı, vasıfsız, yatılı, düz işçi ve elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla inşaat şantiyesi işçi alımları ve şantiye eleman alımları kapsamında çok sayıda şantiye iş ilanları inşaat firmaları tarafından yayınlanmaktadır. Yurtiçi şantiye iş ilanlarına ulaşmak ve şantiyede çalışacak işçi ve eleman arayan inşaat firmalarının iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar yerli kaynaklar üzerinden söz konusu şantiye iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilirler.

İnşaat Firmaları Yurtdışı Şantiye İş İlanları

Yurtiçinde iş yapan inşaat firmalarının şantiyeleri yanında yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarının şantiyeleri de bulunuyor. Yurtdışında iş yapan inşaat şirketleri de yürüttükleri yurtdışı inşaat projeleri için yurtdışı şantiyelerde çalışacak yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alıyorlar, Türkiye’den farklı ülkelerde çalışacak işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştiriyorlar. Yurtdışı Türk inşaat firmaları yurtdışı şantiye iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar yerli ve yabancı kaynakları üzerinden söz konusu yurtdışı şantiye işçi ve eleman ilanlarına ulaşabilir, yurtdışı iş başvuru formu doldurarak yurtdışı şantiyelerine eleman alacak firmaların yurtdışı iş imkanlarını değerlendirebilirler.

Şantiye Organizasyonlarında, Şantiyelerde, teknik ofis, dizayn ofis, mekanik, elektrik, harita, mobilizasyon vs. departmanları bulunmaktadır. Şantiyede çalışan beyaz yaka personeller inşaat mühendisi, mimar, tekniker, teknik öğretmen, iç mimarlık gibi alanlardan mezun olan çok sayıda farklı kategoride işçi ve elemanlar mevcuttur.

Şantiye Proje Müdürü İş İlanları

İnşaat firmaları şantiye yönetimlerinde, Proje Direktörü, Proje Müdürü, Şantiye şefi, Yapım müdürü, Teknik Ofis Müdürü, Dizayn Ofis Müdürü, Mekanik Müdürü, Elektrik Müdürü, IT Müdürü pozisyonlarında çalışacak elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Şantiye Teknik Ofis İş İlanları

İnşaat firmalarının şantiyelerinde teknik ofis oldukça önemli bir yere sahiptir. Teknik ofis departmanlarında, Teknik Ofis Müdürü, Teknik Ofis Şefi, Uzman Teknik Ofis Mühendisi, Teknik Ofis Mühendisi, Teknik Ofis Teknikeri, Teknik Ofis Sorumlusu, Hakediş Mühendisi, Planlama ve Proje Kontrol Mühendisi, Bütçe ve Maliyet Kontrol Mühendisi, Sözleşme Mühendisi, Metraj Teknikeri, Teknik Ofis Mimarı, Satınalma Mühendisi, Döküman Kontrol Uzmanı, Tercüman pozisyonlarında şantiye iş ilanlarına ulaşmak isteyenler bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler.

Şantiye Mimar ve Teknik Ressam İş İlanları

Dizayn ofis departmanlarında, Dizayn Ofis Mimarı, Mimar, İç Mimar, Teknik Ressam pozisyonlarında şantiyelerde çalışacak eleman arayan inşaat firmalarının yurtiçi yurtdışı şantiye iş ilanlarına internet üzerinden ulaşılabilir. Mimarlık firmaları da bu noktada önemlidir.

Şantiye Mekanik Elektrik Tesisat İş İlanları

Mekanik-Elektrik-Tesisat “MEP” departmanlarında, Mekanik İşler Şefi, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Elektrik İşleri Şefi, Formen, Ekipbaşı, Elektrikçi, Mekanikçi, Kanalcı, Borucu, Düz İşçi, Kaynakçı, Usta Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknikeri pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır. Mekanik elektrik tesisat şantiye iş ilanlarına internet üzerinden ulaşılabilir, iş başvurusu yapılabilir.

Şantiye Kaba İşler İnce İşler İş İlanları

İnşaat departmanlarında, Yapım Müdürü, Şantiye Şefi, Kaba İşler Şefi, İnce İşler Şefi, Çelik İşleri Şefi, Prekast Şefi, Cephe Şefi, Çatı Şefi, Peyzaj Şefi, İnşaat Mühendisi, Mimar, Tekniker, Saha mühendisi, saha teknikeri, saha mimarı pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır.

Şantiye Çevre Düzenleme ve Peyzaj İş İlanları

Altyapı, Toprak, Çevre ve Peyzaj İşleri departmanlarında, Altyapı Şefi, Toprak İşleri Şefi, Asfalt Şefi, Yol Şefi, Sanat Yapıları Şefi, Peyzaj Şefi, Tünel Şefi, Sanat Yapıları Şefi pozisyonlarında çalışacak yurtiçi yurtdışı şantiye işçi ve eleman ilanlarına yine internet üzerinden ulaşmak kolay.

Şantiye Harita İş İlanları

Harita ve Ölçme departmanlarında, Ölçme İşleri Şefi, Harita Mühendisi, Şenör, Alet Operatörü pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır. Yurtiçi yurtdışı şantiyede çalışacak haritacı iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinde ulaşmak oldukça kolay.

Şantiye İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanı İş İlanları

Şantiyelerde iş sağlığı ve güvenliği oldukça önemli bir yere sahip.İş Güvenliği ve Sağlığı “ISG” Birimlerinde, A Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı, B Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı, C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı, İş Güvenlik Şefi, İş Güvenlik Uzmanı, İsg Şefi, İsg Uzmanı yurtiçi yurtdışı iş ilanlarına yerli ve yabancı kaynaklar ile Türk inşaat firmalarının web siteleri üzerinde insan kaynakları bölümü altında ulaşılabilir.

Şantiye Ambar Şefi & Depo Şefi İş İlanları

Ambar & Depo birimlerinde, Depocu, Ambar şefi pozisyonlarında yurtiçi yurtdışı şantiyede çalışacak eleman arayan Türk inşaat firmalarının iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şantiye İş Makinesi Operatörü İş İlanları

Şantiye alanlarında iş makineleri ve iş makinelerini kullanacak olan iş makinesi operatörlerine ihtiyaç duyulur. Makine İkmal birimlerinde, Makine Şefi, Atölye Şefi, Operatör, Hi-up Operatörü, Alet Operatörü, forklift operatörü pozisyonlarında çalışacak yurtiçi yurtdışı şantiye iş makinesi operatörü iş ilanlarına internet üzerinden ulaşılabilir.

Şantiye Mobilizasyon İş İlanları

Mobilizasyon birimlerinde, Elektrikçi, Kamp Amiri, Güvenlik Personeli, Güvenlik Şefi, Kamp Sorumlusu pozisyonlarında şantiye iş ilanlarına rastlamak ve şantiyede çalışacak eleman arayan inşaat firmaları ve taşeron firmaların iş imkanlarını değerlendirmek mümkün.

İlgili Makaleler