VARYAP İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Varyap İnşaat projeler, şantiyeler. Varyap İnşaat işçi ve eleman alımı, iş ilanları ve iş başvurusu.

Türkiye’nin önemli inşaat firmalarından ve yapı şirketlerinden biri olan VARYAP İnşaat Türkiye genelinde inşaat ve yapı projelerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de önemli noktalarda değerli, kaliteli ve uzun vadeli inşaat ve yapı projelerine imza atan Varyap İnşaat büyük projeleri hayata geçirirken bir yandan Türkiye’de inşaat ve inşaat projelerinde çalışacak işçi alımı ve eleman alımı yapan Türk inşaat firmalarından biri olarak öne çıkıyor.

VARYAP İnşaat ve Yapı Projeleri

Varlıbaş Holding’in gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik kuruluşu olarak 1980 yılında kurulan Varyap Varlıbaşlar Yapı San. Ve Tur. Yat. Tic. A.Ş (VARYAP), iş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetinde önemli bir deneyime sahiptir. Toplam 1000 çalışanıyla; altyükleniciler ve çözüm ortakları dahil 10.000’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlayan VARYAP yurtiçindeki başarılı projelerinde dünyanın çok uluslu firmalarıyla işbirliği yapmış Türkiye’nin lider Türk inşaat şirketlerinden biridir.

VARYAP, konut, alışveriş merkezi, ofis gibi gayrimenkul projelerinde kurumsal yaklaşım benimseyerek pazar analizleri, fizibilite, mimari seçimler ile birlikte finansman modelleri geliştirmektedir. TOKİ ile gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı modeli ile Türkiye’nin en büyük ve prestijli konut projesi ortak girişim Uphill Court Ataşehir ve Uphill Court Bahçeşehir projelerini de 2008 yılında hayata geçirmiştir. Taahhüt projelerinde de çok önemli deneyime sahip olan VARYAP, İstanbul Çağlayan’da Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı inşaatı devam etmektedir. Yine Aralık 2007’de açılışı gerçekleşen ve VARYAP’ın inşa ettiği Konya Adalet Sarayı, sözleşme bitiş tarihinden 9 ay önce teslim edilmesi ile VARYAP’ın sektördeki öncülüğünü pekiştirmiştir. VARYAP, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen ‘2007 yılı Patent Ödülleri’nde, inşaat dalında ‘Altın Marka’ ödülü almaya layık görülmüştür.

VARYAP tüm faaliyetlerini, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir. VARYAP aynı zamanda, grup şirketlerinin uluslararası platformda tanınmasını ve ulusal ve uluslararası inşaat endüstrisi ile yakın temasta bulunmasını sağlayan Dun & Bradstreet Veritabanı (D&B), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Urban Land Institute (ULI) kuruluşlarının bir üyesidir.

VARYAP İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, VARYAP İnşaat İş İlanları

İnşaat ve yapı projeleriyle Türk inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan VARYAP inşaat çalışan sayısı, işçi alımı ve eleman alımıyla da öne çıkan Türk inşaat firmalarından biri. Şirket gerek kurumsal çatısı altında gerekse inşaat projeleri bazında çalıştırmak üzere ihtiyaçları kapsamında işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyor. Varyap İnşaat iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına internet üzerinde yerli ilan kaynakları üzerinden kolayca ulaşabilir ve kendileri için uygun iş ilanlarını inceleyebilirler ve iş başvuru formu doldurarak Varyap İnşaat’a iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

6 YORUMLAR

  1. 30 yıldır fayans ve sıva işçiliği yapıyorum.ekip halinde çalışabilirim

  2. merhaba ben 15 ay akort inşaat ruyada calıştım işim bitti ve akort genel formenlik yaptım kaba ve ince işleri yaptım otel ve oto parkta çalıştım ve ekip olarak işler yaptık şimdi iş ariyorum.

  3. yurt dışında çalışmak istiyorum bekarım neresi olursa olsun fark etmıyor ms alçi boya dekor baya dış cepe montalama termo pilas

  4. Slm ben yaklaşık 6 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum şirketin maddi durumundan dolayı ayrıldım imkanlar müsaitse sizinle çalışmak isterim alçı boya montalama ustasıyım ağır vasıta ehliyetim var 1992 yılından itibaren inşaatlardayım ve şöförlük yaptım.

  5. BEN 28 YILDIR SIHITESİSAT VE TÜNEL KALIP TESİSAT USTASIYIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERIM 0532 342 87 41

  6. selamlar istanbuldan yüksel ünal marangoz mobilya ustasıyım iş aramaktayım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında saygılar cep 5354568910

Comments are closed.