IrakLibyaRusyaTürkmenistanYurtdışı İnşaat İş İlanlarıYurtdışı İş İlanları

Üstay İnşaat Yurtdışı İşçi Eleman Alımı Yurtdışı İş İlanları

Üstay İnşaat Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı, inşaat projeleri ve yurtdışı iş ilanları.

Yurtdışında iş yapan, yurtdışına işçi arayan ve eleman götüren Türk inşaat şirketlerinden biri olan Üstay İnşaat başta yurtiçinde olmak üzere yurtdışında da önemli yapı ve inşaat projelerinin altına imzasını atmaya devam ediyor. Günümüze kadar pek çok farklı yapı ve inşaat projesini tamamlayarak kullanım için teslim eden Üstay İnşaat yurtdışı istihdam kapsamında da yurtdışında iş imkanı sağlayan firmalar arasında öne çıkıyor, Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak gibi iş yaptığı proje ürettiği ülkelerde ihtiyaçları doğrultusunda inşaat sektöründe çalışacak yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı gerçekleştiriyor.

Üstay İnşaat dünyanın en büyük Türk inşaat firmaları arasında olduğu gibi, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı eleman alımı ve yurtdışı inşaat iş ilanlarını araştıran ve iş imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar için potansiyel taşıyan şirketlerden biri olarak da öne çıkıyor.

Üstay İnşaat Yurtdışı İnşaat Proje İşleri

Günümüzde uluslararası iş yapan, yurtdışı inşaat projeleri geliştiren, yurtdışına işçi götüren ve yurtdışı eleman alımı yaparak yurtdışı istihdama da katkı sağlayan Türk inşaat şirketleri arasında yer alan Üstay inşaat yurtiçinde farklı şehirlerde pek çok proje üretirken diğer yandan Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak gibi ülkelerde konut ve çeşitli bina inşaatları, endüstriyel tesis inşaatları ve altyapı inşaatları yapıyor.

1971 yılında kurulduktan ve faliyete geçtikten sonra kıs sürede yaptığı işlerin kalitesiyle yükselişe geçen Üstay İnşaat günümüzde bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı dahil toplamda 15 bin işçi ve eleman çalıştıran dev bir topluluk. Şirket yurtiçi ve yurtdışında konut inşaatından villa inşaatına, alışveriş merkezi inşaatından otel inşaatına ve tesis inşaatlarına kadar çok çeşitli bir skalada inşaat projeleri üretiyor.

Üstay İnşaat Yurtdışı İş ve Eleman İlanları İşçi Alımı

Yurtdışında iş yapan, yurtdışına işçi ve eleman götüren usta arayan Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Üstay İnşaat Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak inşaat iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın varsa açık yurtdışı iş ilanlarına internet üzerinde ilan siteleri ve firmanın web sitesi üzerinden ulaşabilirler, ilgilendikleri ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Diğer yandan yine Üstay İnşaat Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak iş başvurusu yapmak isteyen yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımlarından yararlanmak isteyen adayların firmanın bu ükelerde bulunan ofislerine başvuru gerçekleştirerek varsa açık iş imkanlarında yararlanabilirler.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. inşaat demirci ustasıyım yurt dışı iş arıyorum kosova ve kazakistanda çalıştım ustalık ve kalfalık işleriyle ilgileniyorum

  2. seramik ve mermer işleri ustasıyıyım, tecrübeliyim. yurtiçi yurtdışı iş arıyorum. saygılar

  3. betonarme demircisiyim almanya, kazakistan, ırak ve rusyada inşaat işlerinde çalıştım, m.y.k belgem var proje iyi okurum.