Türk İnşaat Firması Cezayire Eleman ve İşçi Alacak

Türk inşaat firması Cezayir'e eleman alacak. Cezayir'e inşaat işçisi ve inşaat elemanı arayan Türk inşaat firmalarından Gürbağ İnşaat Cezayir'de çalıştırmak üzere yurtdışı işçi alımı gerçekleştiriyor.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları yurtdışına inşaat işçisi ve elemanı almaya devam ediyor. Yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı kapsamında Cezayir’de iş yapan Türk inşaat şirketi Cezayir’de çalışacak inşaat işçisi ve inşaat elemanı alacak. Söz konusu Türk inşaat firması İŞKUR üzerinden yayınladığı Cezayir işçi ilanları kapsamında detayları yayınladı.

Türk İnşaat Firması Cezayir’e Eleman Alacak

Cezayir’de iş yapan ve konut projeleri üreten Türk inşaat şirketi Cezayir‘e inşaat ve yapı alanında çalışacak yurtdışı işçi alacak. Şirket bu kapsamda Türkiye’den yurtdışına Cezayir’e inşaat işçisi, inşaat kalfası, inşaat ustası, harita teknikeri, hakediş teknikeri, teknik eleman, inşaat teknikeri, ince işler şefi, inşaat mühendisi, iç mimar, şantiye şefi, saha mühendisi ve teknik ressam alacak.

İnşaat Firması Cezayir Şantiyesine Türk İşçi Aranıyor

Cezayir iş yapan ve toplu konut inşaat projeleri üreten Gürbağ inşaat Cezayir’e işçi ve eleman götüren Türk inşaat şirketleri arasında öne çıkan firmalardan biri olarak Cezayir’e yurtdışı inşaat işçisi ve inşaat elemanı alacak. Farklı kategorilerde eleman ve işçi alacak olan firmanın iş başvurusu yapacak adaylarda aradığı özellikler şöyle…

Askerlikle ilişkisi olmayan, Cezayir’de yaşayabilecek.
Tercihen fransızca veya arapça bilgisi olan.
Meslek Yüksek Okullarının inşaat alanında ilgili bölümlerinden mezun.
Üstyapı projeleri ağırlıklı olmak üzere minimum 5 yıl deneyimli.
Toplu Konut Projelerinde ( Tünel kalıp ) deneyimi olan.
Hakediş, planlama ve raporlama süreçlerine hâkim.
Netcad, Autocad ve MS Office Programlarını İleri Düzeyde Kullanabilen ve As-Built projeleri hazırlayabilecek.
Altyapı ve üstyapı imalat konularında teknik ofis yönü olan.
Büyük hacimli konut, ofis, alışveriş merkezi, üniversite, otel vb üst yapı projelerinde kaba, ince inşaat işleri yapımlarında deneyimli.
Kaba ve İnce inşaat işlerinde malzeme ve uygulamalarına hakim, ekip yönetebilen ve ustaya ayrıntılı iş tarif edebilen.
MS Office programlarına hakim.
Şantiye teknik ofisi ve uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlamada deneyimli.
Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık.

Cezayir İş Başvurusu | Cezayir İnşaat Firmaları İş İlanları

Söz konusu bu şartlar yanında Cezayir’e eleman ve işçi alacak Türk firma her pozisyon bazında gerekli nitelik ve şartları da aramaktadır. Cezayir inşaat işçisi ve inşaat elemanı alımları için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar söz konusu inşaat firmasının yurtdışı ve Cezayir iş ve işçi ilanlarına internet üzerinde ilan yayını yapan kaynaklar olan yenibiriş ve kariyer.net gibi portallar üzerinden ulaşabilir, firmanın iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu gerçekleştirebilirler. Diğer yandan İŞKUR Cezayir işçi ve eleman arayan firmalar kategorisinde de firmanın ilanlarına iş başvurusu yapmak mümkün.