Tekfen İnşaat Yurtdışı İşçi ve Elaman Alımı 2019 Tekfen Yurtdışı İş İlanları

Tekfen İnşaat yurtdışı iş ilanları. Azerbaycan, Brezilya, Bulgaristan, Gürcistan, Almanya, Irak, Kazakistan, Kuveyt, Libya, Fas, Katar, Rusya, Suudi Arabistan, Umman, Türkmenistan, Özbekistan Tekfen inşaat projeleri işçi ve eleman alımı.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında yer alan ve en büyük Türk inşaat firmalarından biri olan Tekfen İnşaat yurtdışında farklı bölge ve ülkelerde yurtdışı inşaat projeleri ve inşaat işleri yapmaya devam ederken bir yanda da yurtdışında çalışacak yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapıyor. Siz de yurt dışı inşaat sektörü kapsamında yurtdışı inşaat işlerinde çalışmak istiyorsanız Tekfen İnşaat yurtdışı işçi ve inşaat işçisi, inşaat kalfası ve inşaat ustası alımlarından yararlanabilirsiniz.

Tekfen İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Yurtdışında uluslararası inşaat sektöründe önemli inşaat ve yapı projelerine imza atan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Tekfen İnşaat yurtdışı istihdam kapsamında gerçekleştirmiş olduğu yurtdışı işçi alımı, yurtdışı eleman personel alımı ile de yurtdışına işçi ve eleman arayan Türk inşaat şirketleri arasında ön plana çıkıyor.

Tekfen İnşaat farklı ülkelerde yürüttüğü inşaat projeleri kapsamında yurtdışı çalışacak işçi ve eleman alımlarını yurtdışı personel ihtiyaçları kapsamında gerçekleştiriyor. Şirket yurtdışı inşaat projelerinde ve yurtdışı şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat işlerinde çalışacak farklı kategorilerde inşaat işçisi ve inşaat ustası alımı yaparken yine proje işlerinde çalışacak üst düzey eleman ve personel alımı da yapıyor. Sizler de Azerbaycan, Brezilya, Bulgaristan, Gürcistan, Almanya, Irak, Kazakistan, Kuveyt, Libya, Fas, Katar, Rusya, Suudi Arabistan, Umman, Türkmenistan, Özbekistan ve BAE’de yurtdışı inşaat sektöründe Tekfen İnşaat şirketinde çalışma olanaklarını değerlendirebilir yurtdışı inşaat projeleri ve şantiyelerde çalışma imkanları bulabilirsiniz.

Tekfen İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Tekfen İnşaat yurtdışı inşaat projeleri, yurtdışı inşaat işleri ve yurtdışı şantiyelerinde çalışacak yurtdışı eleman ve işçi alımı yaparken bunu yurtdışı personel ihtiyaçlarına göre gerçekleştiriyor. Tekfen İnşaat yurt dışı işçi alımı iş ilanlarında ulaşmak için şirketin web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünü ziyaret ederek varsa açık yurtdışı iş ilanlarını inceleyebilir söz konusu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Diğer yandan yerli kaynaklar üzerinden Tekfen İnşaat yurtdışı işçi alım ilanlarını araştırabilir ve eğer açık iş ilanları varsa söz konusu bu ilanlara da iş başvurusu yapabilirsiniz. Diğer yandan Tekfen İnşaat yurtdışı işlerde çalışmak isteyenler şirkete genel iş başvurusu da gerçekleştirebilirler.

Son Güncelleme: 2 Ekim 2019 11:05

17 YORUMLAR

  1. birçok inşaat firmasında çalıştım. boya ve duvar kağıdı ustasıyım yurtdışına boyacı ve duvar kağıdı ustası arayan firmalarda çalışabilirim.

  2. Alçı boya ustasıyım ustalık belgem var ve birçok inşaat firmasının projelerinde çalıştım. eleman arayan firmalar varsa mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  3. kalıp ustasıyım yurtdışına kalı ustası arayana firmalar varsa mail üzerinden benimle iletişime geçebilirler.

  4. Alçıpan asma tavan kartonpiyer stropiyer ustası arayan firmalarda çalışmak isterim.

  5. Marangoz montaj ustasıyım yurtdışı marangoz arayan firmalar varsa ilgileniyorum.

  6. Kara sıva ve alcı sıva ustasıyım yeterli tecrübe ve ekipmana sahibim yurt dışına işçi ve eleman arayan firmalarda çalışabilirim.

  7. istanbulda yaşıyorum birçok inşaat firmasının projelerinde çalıştım. yurtdışı inşaat projelerinde çalışabilirim kaliteli işçilik yapıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz