BulgaristanGürcistanSuudi ArabistanYurtdışı İnşaat İş İlanlarıYurtdışı İş İlanları

TAV Havalimanları Yurtdışı İşler ve İş İlanları

TAV yurtdışı havalimanı işletmeleri ve yurtdışı işler. TAV yurtdışı iş ilanları ve yurtdışı iş başvurusu. Şirket hangi ülkelerde hangi alanlarda hizmet veriyor, faaliyet gösteriyor?

Havalimanı işletmeciliği alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan TAV yurtdışı havalimanı işletmeciliği ve havalimanı hizmetleri konusunda da yurtdışında iş yapan Türk şirketler arasında önemli bir yere sahip. Yurtdışı yatırımlarına hız kesmeden agresif bir şekilde devam eden TAV Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan havalimanının da işletmesini aldı. Bu kapsamda Sofya havalimanı için yeni bir terminal binasının inşaatı da yapılacak.

TAV Yurtdışı Havalimanı İşleri

Yurtdışı işler kapsamında önemli işlere imza atan TAV yurtdışında pek çok ülkede özellikle havalimanı işletmeciliği alanında öne çıkan Türk şirketlerden bir tanesi. Peki TAV hangi ülkelerde iş yapıyor? Şirket günümüzde Türkiye başta olmak üzere uluslararası işler ve yurtdışı havalimanı işletmeleri kapsamında Gürcistan, Tunus, Makedonya, Letonya, Suudi Arabistan ve Hırvatistan’da işletmecilik yaparak yurtdışında iş yapan Türk şirketler arasında ön plana çıkıyor.

TAV gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işler alanında bünyesinde barındırdığı pek çok farklı şirket ile hizmetlerini yürütüyor. Günümüzde şirket Havaş, ATÜ, BTA, TAV İşletme Hizmetleri, TAV Technologies ve TAV Özel Güvenlik firmalarıyla uluslararası 22 ülkede 40’tan fazla havalimanında işletmenenin farklı alanlarında hizmetler sunuyor.

TAV İşletme Hizmetleri Yurtdışı İşler

Yurtdışında havalimanı işletmeciliği alanında faaliyet gösteren ve yurtdışında iş yapan, yurtdışına işçi arayan, eleman ve personel götüren Türk şirketler arasında öne çıkan TAV, önümüzdeki dönemde uluslararası alanda yurtdışı işler kapsamında büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Hali hazırda 22 ülkede 40’tan fazla havalimanında çeşitli hizmetler sunarak faaliyet gösteren TAV önümüzdeki dönemde yurtdışı işlerini farklı ve yeni ülkelerde büyütecek. Şirket yakında dönemde özellikle Afrika ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’de büyümesini hızlandırmayı planlıyor.

TAV İşçi ve Eleman Alımı Yurtdışı İş İlanları

TAV Havalimanı İşletmeleri’nde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işlerde çalışmak isteyen adaylar için iş imkanları ve iş olanakları mevcut. TAV yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen ve TAV iş imkanlarını değerlendirmek isteyen adaylar şirketin iş ilanlarına kariyer net ve linkedin gibi portallar üzerinden ulaşarak iş ilanlarını inceleyebilir ilgilendikleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. mekanik doğalgaz sıhhi tesisat ustasıyım tecrübe sahibiyim yıllardır bu sektör çalışıyorum bir çok şantiyede çalıştım yurtdışı çalışabilirim.