Summa yurtdışı iş başvurusu, iş başvuru formu, iletişim, telefon numarası

Summa İnşaat sahibi, insan kaynakları, iş yaptığı ülkeler, işçi ve personel alımı, yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı iş başvurusu, iş başvuru formu, telefon numarası ve iletişi bilgileri.

Summa İnşaat 1989 yılında Mete Bora tarafından Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Summa İnşaat enerjiden inşaata kadar çok farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor ve söz konusu faaliyetlerini toplamda 14 ülkede devam ettiriyor. Şirket dünya çapında 4 kıtada toplam 2500 çalışanı bünyesinde tutmakta ve müşterilerine kaliteli hizmet verme anlayışıyla yoluna devam ediyor. Summa İnşaat tüm küresel zorlukları tecrübe etmiş ve gereken sorumlulukları üstlenerek projelerini hayata geçirmekte ve müşteri odaklı çalışarak iş yaptığı bölgenin toplumuna refah ve gelişim getirecek projeler üstlenmektedir.

Summa her yıl yurtdışı projelerde görevlendirmek üzere yurtdışı işçi alımı yapıyor. Söz konusu işçi ve personel alımı şirketin ihtiyaçları doğrultusunda ve özel kriterler çerçevesinde gerçekleştiriliyor.

Summa İnşaat hangi ülkelerde iş yapıyor?
Summa İnşaat hali hazırda Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya ve Almanya’da faaliyet gösteriyor.

Summa İnşaat Sahibi Kim?
Summa İnşaat 1989 yılında Mete Bora tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirket, kurucusu Mete Bora tarafından kurulduktan sonra faaliyetlerine başlamış ve dünya çapında hızla büyümüştür. Şu anda Selim Bora ve Fatih Bora tarafından yönetilmektedir.

Summa İnşaat İş Başvurusu
Şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar gerek firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında gerekse iş ilanları yayınlayan kariyer.net ve yenibiris gibi portallar üzerinden iş ilanlarına ulaşarak uygun gördükleri ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

Summa İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı ve Yurtdışı İş Başvurusu
Summa İnşaat yurtiçinden çok yurtdışında birçok ülkede farklı projeler üretmekte ve dolayısıyla yurtdışı işçi alımı yapmakta. Summa İnşaat yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinden insan kayanakları bölümü altında yurtdışı işçi alım ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri ilanlara iş başvurusunda bulunabilirler.

Summa şirketler grubunda hangi şirketler yer alıyor?
Summa Turizm Yatırımcılığı AŞ – İstanbul, Türkiye
Summa A.Ş. Temsilciliği -Moskova, Rusya
Summa Moldova SRL – Chisinau, Moldova
Summa Ters Turistica SA – Caracas, Venezuela
Summa Libya JSC – Tripoli, Libya
Summa Tourismo Invorsiones SA – Malabo, Ekvator Ginesi
Summa Europe SA – Bükreş, Romanya
Brooklyn Yatırım SRL – Bükreş, Romanya
Linde Uluslararası Kuruluş – Scranton, ABD

Summa İnşaat İletişim ve Telefon Numarası
Summa İnşaat iletişim ve telefon numarası bilgisine ulaşmak isteyenler şirketin resmi web sitesi üzerinden iletişim bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler. Yine şirketin e-mail adreslerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Summa İnşaat İnsan Kaynakları
Summa İnşaat insan kaynakları politikaları hakkında bilgi almak ve İK üzerinden işçi ve eleman alımına dair açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. İnsan kaynakları bölümü altında açık iş ilanlarından yeni yapılacak personel alımlarına, iş başvurusu süreçleri ile iş başvuru formuna ulaşmak mümkün.