Summa İnşaat Yurtdışı İnşaat Projeleri Moldova

Summa İnşaat Moldova, inşaat sektörü yeni projeler. Summa Moldova iş başvurusu ve Summa Moldova yurtdışı işçi ve personel alımı. İletişim, telefon numarası, insan kaynakları.

Yurtdışında iş yapan, inşaat projeleri üstlenen ve şantiyeleri olan aynı zamanda yurtdışına işçi götüren eleman arayan en büyük Türk inşaat şirketlerinden biri olan Summa İnşaat yurtdışı inşaat projelerine hız kesmeden devam ediyor. Summa İnşaat yurtdışında birçok farklı ülke ve bölgede yeni inşaat projeleri üstlenmeye devam ederken diğer yandan Moldova’da iş yapan Türk inşaat firmaları arasında da öne çıkıyor.

1989 yılında Ankara’da kurulan Summa İnşaat bilindiği üzere dünya çapında 10’dan fazla ülkede projeler üstlenerek iş yapıyor ve uluslararası başarılara imza atıyor. Summa Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya ve Almanya’da faaliyetlerine devam ediyor.

SUMMA İnşaat Moldova İnşaat Projeleri

Summa İnşaat uluslararası alanda inşa edeceği projeler arasına bir yenisini daha ekledi. Şirket Moldova’da stadyum yapımını kapsayan ihaleyi kazandı ve Moldova’da stadyum projesini üstlendi. Samma’nın söz konusu Moldova stadyum projesi ihalesini kazandığı ise Moldova Ekonomi Bakanı tarafından kamuoyuna açıklandı. Stadyum inşaatının çalışmaları Ağustos ayında başladı ve devam ediyor.

Summa İnşaat Moldova Stadyum İnşaatı

Türk inşaat şirketleri Avrupa’da son dönemde en fazla spor kompleksi işleriyle öne çıkmaya başladı. Hatırlayacağınız üzere 18 Haziran’da bununla ilgili bir haberi sizlerle paylaşmıştık. Geçen ayki yazımızda Kayı İnşaat’ın Litvanya’nın ikinci büyük kenti Kaunas’ta kazandığı 35 milyon euroluk ihaleyle inşa edeceği iki stadyum projesini sizlere duyurmuştuk. Şimdi bir başka Türk şirketi daha spor inşaatı ile ilgili bir projeyi kazandı. İhale Moldova’da düzenlendi ve Summa İnşaat, 13 Temmuz’da başkent Kişinev’de önemli bir projeyi üstlendi. Chisinau Arena adlı stadyum projesini Türk inşaat şirketi Summa’nın kazandığını ise Moldova Ekonomi Bakanı Chiril Gaburici açıkladı. İnşaat çalışmaları ise ağustos ayında başladı.

Moldova’da Otel, Hastane, AVM ve Stadyum Projeleri

Summa’nın Moldova’da geçmişte birçok projeyi üstlendiğini açıklayan Gaburici, MallDova, Leogrand Hotel, Medpark Hastanesi gibi çalışmaları başarıyla tamamladığını dile getirdi. Proje 70 hektarlık bir alanda yapılacak ve 40 milyon avroya, yaklaşık 225 milyon liraya mal olacak. Proje tamamlandıktan sonra Moldova hükümeti, salonun faaliyetlerinden elde edeceği kazançla şirketin iş bitirme ücretini teslim edecek. Moldova’daki başarılı işler ülkenin Cumhurbaşkanı Igor Dodon’un da dikkatini çekmiş durumda. Dodon, Summa Yönetim Kurulu Başkanı Bora Selim’e Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Konseyi Üyeliği görevini vermiş.

Summa İnşaat Hangi Ülkelerde İş Yapıyor?

Summa İnşaat hali hazırda Romanya, Ekvator, Senegal, Moldova, Kongo Cumhuriyeti, Venezuela, Libya, Sudan, Türkmenistan, Rusya, Nijerya ve Almanya’da faaliyet gösteriyor.

Summa İnşaat Sahibi Kim?

Summa İnşaat 1989 yılında Mete Bora tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirket, kurucusu Mete Bora tarafından kurulduktan sonra faaliyetlerine başlamış ve dünya çapında hızla büyümüştür. Şu anda Selim Bora ve Fatih Bora tarafından yönetilmektedir.

Summa İnşaat Moldova Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Bilindiği üzere Summa İnşaat Moldova’da hali hazırda birçok projeyi tamamlamış ve yeni projeler üstlenmeye devam ediyor. Summa yurtdışı Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip ve dolayısı ile yurtdışında inşaat alanında çalışmak isteyen adaylar için iyi bir şirket olarak öne çıkıyor. Summa İnşaat Moldova iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına şirketin web sitesi üzerinden veya insan kaynakları portalları üzerinden ulaşabili ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Summa İnşaat İletişim ve Telefon Numarası

Summa İnşaat iletişim ve telefon numarası bilgisine ulaşmak isteyenler şirketin resmi web sitesi üzerinden iletişim bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler. Yine şirketin e-mail adreslerine de buradan ulaşabilirsiniz.