SUMMA İnşaat 2020 Libya İnşaat İşçisi Eleman Alımı

Summa İnşaat yurtdışı işçi ve eleman alımı. Summa İnşaat Libya işçi ilanı ve iş başvurusu. Summa yurtdışı projeler ve şantiyeler.

Türkmenistan, Rusya, Venezuella, Romanya ve Moldova’da iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Summa İnşaat yurtdışındaki projelerine devam ederken bir yandan da yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları kapsamında yurtdışı eleman ve yurtdışı işçi alımı yapıyor. SUMMA İnşaat Libya’da devam eden projeler ve şantiyeleri için Türkiye’den işçi ve eleman alımı yapacaktır.

Summa İnşaat yurtdışı eleman ve işçi alımı çerçevesinde Libya’da çalıştırmak üzere şu pozisyonlarda personel alımı yapıyor.

Saha Mimarı
Teknik Ofis Şefi
İnce İşler Teknikeri
Teknik Ressam
Şantiye Şefi
Teknik Ofis Mühendisi
Saha Mühendisi
İnce İşler Şefi
Mekanik İşler Şefi
Dizayn Ofis Mimarı
İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri
Kalite Kontrol Şefi

SUMMA İnşaat Libya İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Yurtdışına eleman alımı yapan Summa İnşaat’ın Libya yurtdışı işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İK portalları üzerinden firmanın yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine firmanın internet adresi üzerinde kariyer bölümünden genel iş başvurusu da yapabilirler. | Libya İş İlanları

5 YORUMLAR

  1. Yurtdışında iş arıyorum ekibim var kalıp duvar demir projeden anlarım katardan yeni geldim işimiz bitti yine gitmek istiyorum ekibim var.

  2. mekanik tesisat ustasıyım 15 yıllık deneyımım var.lıse mezunuyum .e.sınıfı ehlıyetim var yurt dısı deneyımım var.hazır 10 yıllık pasaportum var ıyı ustayım buyuk mekanik firmalardan referans verebilirim tl.0538 205 74 09.

  3. BEN 28 YILDIR SIHHITESİSAT VE TÜNEL KALIP TESİSAT USTALIGI YABPIYORUM ŞUAN İŞSİZİM ARARSANIZ İSLE ÇALİŞMAK İSTERİM 0532 342 87 41

  4. selamlar istanbuldan yüksel ünal marangoz mobilya ustasıyım iş aramaktayım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında saygılar cep 5354568910

  5. selam ben kayseriden fatih yerli alçı boya usta formen ekibimle beraber sizlerle çalışmak istiyorum ayrıtılı bilgi için tel 0538 951 41 75..

Comments are closed.