SERTEK İnşaat 2020 Yurtdışı Rusya Ukrayna Irak Azerbaycan İşçi Alımı

Sertek İnşaat Ukrayna Rusya Azerbaycan Irak yurtdışı inşaat işleri inşaat projeleri...

Yurtdışında iş yapan en önemli Türk inşaat şirketleri arasında yer alan Sertek İnşaat tamamladığı projeler yanında yeni ülkeleri de hedefleyerek yurtdışı işlere devam ediyor. Şirket bugüne kadar tamamladığı yurtdışı projelerde kalitesini ortaya koyarak yurtdışında güvenilir Türk inşaat şirketleri arasındaki yerini almış durumda. Şirket hem yurtdışında IRAK, UKRAYNA, AZERBAYCAN ve RUSYA‘nın çeşitli şehirlerinde altyapı, üstyapı ve konut projelerine devam ederken bir yandan da eleman ve işçi ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yaparaki inşaat alanında yurtdışı iş imkanları sunuyor ve Irak’a, Azerbaycan’a, Ukrayna’ya ve Rusya’ya inşaat işçisi ve inşaat elemanı götüren yurtdışı Türk firmalar arasında öne çıkıyor.

Sertek İnşaat Yurtdışı Projeleri

Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi ve eleman götüren yurtdışı Türk şirketler arasında yer alan SERTEK İNŞAAT, inşaat işleri yanında, projelendirme hizmetleri, altyapı, kaba inşaat, elektro-mekanik, ince işler de olmak üzere çok farklı ve çok sayıda kategoride hizmet ve ürünler sunuyor.

Sertek İnşaat Rusya, Ukrayna, Irak İşleri

Kuzey Irak Duhok’ta bir turizm kompleksi, bir otel ve bir AVM projesi var. İlerleyen zamanda Erbil ve Musul’da otel projelerine başlayacak. Ukrayna’da dünyaca tanınan sayısız mimari projeye imza atmış Norman Foster tarafından tasarlanan 5 yıldızlı bir otel, villa ve yine aynı bölgede butik bir otel inşaa ediyor. Rusya Soçi’de Krasyana Polyana olimpiyat köyünde otel inşaatı devam ediyor. Bugün itibariyle SERTEK İNŞAAT yurtdışında kendi bölgesinde en iyi firmalardan biri konumunda. Rusya’nın Ekaterinburg şehrinde 5 yıldızlı bir otel de projeleri arasında yer alıyor. Sertek İnşaat yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi alımı yapan Türk şirketlerden biri olarak yurtdışı eleman ve işçi ihtiyacı ile projelerde kullandığı ürünlerin büyük bir kısmını Türkiye’den tedarik ediyor. Kısacası Sertek İnşaat yurtdışında iş yapan Türk firmalar arasında yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımında ön sırada geliyor. Şirket yurtdışında yaptığı işlerden kullandığı malzemelerin yüzde 80 kadarını Türkiye’den ihraç ediyor.

Türkiye’den Yurtdışına İşçi ve Eleman Alımı

Sertek İnşaat sadece malzemeleri değil yurtdışı projelerde inşaat ve yurtdışı şantiyelerde çalıştırdığı işçi ve elemanların da yüzde 75 kadarını Türkiye’den yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı olarak tedarik ediyor. Şirket yurtdışı projelerinde yaklaşık olarak 1500 civarında işçi çalıştırırken iş yaptığı tüm ülkeler kapsamında 80 kişilik bir uzman kadroya sahip. Yurtdışı projelerinde yerel doğrudan ve dolaylı olarak personel çalıştırarak iş yaptığı ülkenini ekonomisine de destek olan Sertek İnşaat, gelecekte yatırımlarının bir kısmını çalışılan bölgelerde yapmayı planlayarak bu bölgelerde pazar payını arttırmayı da hedefliyor.

Sertek İnşaat Azerbaycan

Hali hazırda Rusya ve Irak’ta iş yapan, inşaat ve yapı projeleri üreten SERTEK İNŞAAT, Erbil, Duhok ve Soçi‘deki yurtdışı işlerden sonra yönünü Azerbaycan’a çevirdi. Şirketin Ukrayna, Rusya ve Irak’ta yaptığı yurtdışı işlerde ortaya koyduğu kalite talep görmeye başladı. Birçok yabancı şirket projeler için SERTEK İNŞAAT’a kendisi talep götürüyor. Şirket Azerbaycan‘da da yurtdışı iş yapmak için harekete geçti.