Yurtdışı İş

Sertek İnşaat Yurtdışı İş Yurtdışı İşçi Alımı İş Başvurusu

Sertek İnşaat Rusya, Irak, Ukrayna. Sertek İnşaat yurtdışı projeler, yurtdışı iş başvurusu ve yurtdışı iş ilanları...

Türkiye’de kurularak ticari faaliyetlerine başlayan ancak sonrasında yurtdışına açılan ve yurtdışında iş yapan çok sayıda Türk inşaat firması var. Söz konusu inşaat şirketleri yurtdışı işler kapsamında hem çok büyük projelere imza atıyorlar hemde yurtdışına işçi götürerek önemli bir yurtdışı istihdam sağlıyorlar. İşte yurtdışına iş yapan ve yurtdışına işçi ve eleman götüren şirketlerden biri de SERTEK İNŞAAT.

Sertek İnşaat Firması

Yurtiçinde ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan ve aynı zamanda gerçek anlamda büyük inşaat ve yapı projelerini tamamlayarak hizmete sokan SERTEK İNŞAAT 1997 yılında kurulmuş bir şirket. Şirket yurtiçinde hayata geçirdiği alt yapı, üst yapı ve konut projelerinden sonra yurtdışına açılma kararı almış ve yaptığı yurtdışı işlerde de kaliteli ve zamanın teslim unsurlarıyla hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. SERTEK İNŞAAT günümüzde yurtiçinde ve yurtdışında konut projeleri, endüstriyel projeler, bina projeleri, hastane projeleri, altyapı projeleri, dekorasyon ve restorasyon işleri, elektrik projeleri projelendirme ve uygulama ve mekanik projeleri yapmaktadır.

Sertek İnşaat Yurtdışı İşler

Yurtdışı işler konusunda hizmet kalitesiyle kısa sürede büyük bir ilerleme sağlayan SERTEK İNŞAAT yurtdışında farklı ülkelerde çok sayıda projeyi tamamlamış ve teslim etmiştir. Şirket yurtdışı işer kapsamında Erbil, Duhok, Astana, Soçi, Naftalan, Alupka, Mriya ve Ekaterinburg tanınan yabancı şehirlerde farklı inşaat ve yapı projeleri üstlenerek bunları teslim etmiştir. Yurtdışında iş yapan, projeler üstlenen önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olan şirket bünyesinde farklı şirketler de barındırıyor: SERTEK İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. TR, SERTEK Construction IQ, SERTEK Constructıon AZ, SERTEK Stroy RU ve SERTEK Construction KZ.

Sertek İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren diğer şirketler gibi SERTEK İNŞAAT da zaman zaman ihtiyaçları doğrultusunda farklı kategorilerde yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı gerçekleştiriyor. Şirket yurtdışı işlerinde ihtiyacı olan nitelikli ve istediği kadar kalifiye olan eleman ve işçilere ulaşamadığında bunu Türkiye’den yurtdışı işçi alımı yaparak karşılama yoluna gidiyor.

Sertek İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İş İlanları

Şirket gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işçi ve eleman alımlarında belli başlı kanallar üzerinden iş ilanları yayınlayarak eleman ve işçi ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. SERTEK İNŞAAT yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen kişiler gerek İK portalları üzerinden gerekse kariyer portalları üzerinden şirketin iş ilanlarına ulaşabilir yurtiçi ve yurtdışı işçi ilanlarını inceleyebilirler.

Sertek İnşaat İş Başvuru Formu İş Başvurusu

SERTEK İNŞAAT yurtiçi ve yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin internet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilecekleri gibi diğer yandan şirketin resmi web sitesi üzerinden de iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler