Rusya’da Çalışacak Çeşitli Elemanlar Aranıyor

Rusya'da iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Rönesans İnşaat Rusya'da farklı alanlarda çalışacak yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor.

Türkiye’de ve dünyada önemli inşaat ve altyapı projelerine imza atan Rönesans İnşaat Rusya’da faaliyetlerine devam ediyor. Rusya’da sürdürdüğü projeler kapsamında sürekli olarak eleman ve işçiye ihtiyaç duyan Rönesans İnşaat Rusya’da çalışacak işçiler arıyor.

Rusya’da yapmış ve hayata geçirmiş olduğu projelerle kökleşmiş bir Türk şirketi olan Rönesans İnşaat yurtdışı işçi alımı kapsamında gıda mühendisi, iç denetim uzmanı, teknik ofis mekanik mühendisi, teknik ofis teknikeri, formen, teknik ofis müdürü, lojistik sorumlusu, altyapı uzmanı, elektrik mühendisi, çelik montaj şefi, çelik montaj mühendisi ve personel şefi gibi pozisyonlarda çalışmak üzere yurtdışı eleman alımı yapıyor.

Rusya’da Çalışacak İşçi ve Eleman Alımı

Rönesans İnşaat’ın söz konusu yurtdışı işçi ve eleman alımları kapsamında her bir pozisyon için çeşitli kriterler arıyor.

Yabancı dil bilgisi kapsamında İngilizce ve Rusçası olan adaylar tercih edilirken diğer önemli bir kriter ise adayların Rusya’da uzun süreli çalışmalarına engel olmayacak şartlara sahip olması. Bazı pozisyonlar için en az lise mezunu olma şartı aranırken uzman pozisyonlar için adaylarda üniversite mezunu olma şartı aranıyor.

Rönesans İnşaat’ın söz konusu Rusya için alım yaptığı pozisyonlara iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında veya insan kaynakları portalları üzerinden firmanın resmi iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz