Rusya İnşaat Projelerinde Çalışacak Yurtdışı İşçi Eleman

Rusya'ya işçi ve eleman götüren Türk firmalardan biri olan Rönesans İnşaat ihtiyaçları doğrultusunda Rusya için yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor.

Türkiye’de ve özellikle de yurtdışında çok önemli inşaat ve yapı işlerine imza atan ve yurtdışında iş yapan Türk firmalardan biri olan Rönesans İnşaat her geçen gün yurtdışında yeni projeler üstlenmeye ve yeni şantiyeler kurmaya devam ederken bir yandan da yurtdışına işçi ve eleman götüren şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. Rönesans İnşaat Rusya işleri kapsamında Rusya’da çalışacak yurtdışı işçi ve eleman alımı yapacak.

Rusya’ya İşçi ve Eleman Alacak

Rusya’da iş yapan Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Rönesans İnşaat Rusya’da ki projelerinde görevlendirmek üzere yurtdışı çelik montaj şefi işçi alımı yapıyor. Söz konusu yurtdışı işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken özellikler şöyle:

Rusya İnşaat Projelerinde Çalışacak Eleman

Şirketimizin Rusya’ da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Uluslararası endüstriyel tesis projelerinde çelik montaj işlerinde minimum 5 yıl deneyimli,
Çok iyi düzeyde İngilizce ve İyi düzeyde Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Celik montaj ile ilgili Rusya SNiP normlarına hakim,
Tercihen daha önce Rusya’da çalışmış.

Söz konusu Rönesans İnşaat Rusya işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kariyer.net üzerinden ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Rönesans İnşaat Rusya Yurtdışı İş Başvurusu

Rusya’da iş yapan, Rusya’ya Türkiye’den işçi ve eleman götüren ve alan Türk inşaat firmalarından biri olan Rönesans HoldingRönesans İnşaat Rusya iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler. İnternet üzerinden Rönesans İnşaat Rusya inşaat iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden veya firmanın resmi web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü altında Rönesans İnşaat rusya inşaat iş ilanlarına ulaşabilir söz konusu kendileri için uygun gördükleri yurtdışı iş ilanlarına yurtdışı iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.