Rönesans İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı 2023 İş Başvurusu

Rönesans İnşaat işçi ve eleman alımı. Rönesans İnşaat yurtdışı iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Rönesans Rusya iş ilanları, Rusya iş başvurusu 2023.

İnşaat ve yapı sektörü hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor ve sürekli olarak gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları ve şirketleri yeni projelere imza atıyorlar. Bu sayede inşaat sektöründe gerek yurtiçi gerekse yurtdışı personel ve işçi alımı da hız kesmeden devam ediyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde 2023’de faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek olan firmalardan biri de Rönesans İnşaat. Firma yurtdışında yeni projeler üstlenerek faaliyetlerine 2023’de de devam edecek ve bünyesine yeni eleman ve işçi alımı yapacak.

Yurtdışı işçi ve eleman alımları kapsamında, yurtdışına çalışacak işçi götüren yurtdışı eleman arayan Türk inşaat firmaları arasında Rönesans İnşaat oldukça ön planda yer alan bir şirket. Rönesans İnşaat özellikle Rusya‘ya işçi götüren eleman arayan ve Rusya inşaat iş ilanları yayınlayan Türk inşaat firmaları arasında en ön sırada öne çıkıyor.

Peki Rönesans İnşaat iş ilanları ve iş başvuru formuna nasıl ulaşabilir, Rönesans İnşaat’a nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Rönesans İnşaat Yurtdışı İşler, Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Bilindiği üzere Rönesans inşaat Türkiye’den yola çıkarak adını tüm dünyaya duyurmuş önemli uluslararası Türk inşaat firmalarından biri. Şirket yaklaşık 20 farklı ülkede projeler üstlenmiş ve üstlenmeye de devam ediyor. Bununda yanında yaklaşık 40 bin personel ve işçi alımı yapan Rönesans İnşaat personel alım sayısını da sürekli arttırıyor. Firma yurtdışı projelerde ihtiyacı olduğu durumlarda Türkiye’den yurtdışı işçi alımı yapıyor. Tabi bunun projelerin yürütüldüğü ülkelerde belli başlı prosedürleri mevcut. Söz konusu ülkelerin yurtdışında işçi götürme konusunda önemli kuralları bulunuyor. Rönesans iş yaptığı ülkedeki eleman ve işçilerin yetersiz kaldığı durumlarda hangi pozisyonda eleman ve işçiye ihtiyacı varsa yurtdışı işçi alımı kapsamında işçileri Türkiye’den bir nevi ithal ediyor.

Rönesans İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Uluslararası alanda yurtdışında faaliyet gösteren Türk İnşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Rönesans İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına ve iş başvuru formuna nasıl ulaşacaklar?

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki firma her gün ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yeni iş ilanları yayınlıyor. Güncel ilanları takip etmek önemli. Rönesans İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları sekmesi altında açık iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilecekleri gibi diğer yandan iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden de firmanın açık iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Rusya inşaat işçi alımlarını değerlendirmek isteyen adaylar için Rönesans İnşaat Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip.

5 Yorum Var

 1. inşaat ustası

  marhabalar, ben 30 yıllık deneyimli kaba inşaat ustasıyım. aynı zamanda ahşap kalıp, endüstriyel kalı ve çelik kalıp işleri yapıyorum. usta yetiştirme tecrübesine sahibim. yurtdışı engelim yok, ekipli ekipsiz yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

 2. alçı işleri

  20 senedir alçıpan ve alçı sıva işlerinde çalışmaktayım. deneyimli ve tecrübeliyim. yurtdışı inşaat işlerinde ve projelerde çalışmak isterim.

 3. forklift operatörü

  tecrübeli ve deneyimli forklift operatörüyüm belgem var yurtdışı operatör arayan firmalarda ve şirketler bünyesinde yurtdışı işleri değerlendirmek istiyorum.

 4. kalıpçı inşaat ustası

  kalıpçı ustasıyım şu anda katar doha tekfen stadyum projesinde çalışıyorum, çalıştığım proje tamamlanıp teslim edildikten sonra sizinle de yurtdışı inşaat işleri ve projelerde çalışmak isterim.

 5. alçı sıva boya

  alçı sıva boyacı ustasıyım aynı zamanda elektrik kaynakçısı işlerinde çalışıyorum. sizlerle birlikte yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları çerçevesinde inşaat projesi işlerinde çalışmak isterim.