Rönesans İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı 2020 İş Başvurusu

Rönesans İnşaat işçi ve eleman alımı. Rönesans İnşaat yurtdışı iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Rönesans Rusya iş ilanları, Rusya iş başvurusu 2020.

İnşaat ve yapı sektörü hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor ve sürekli olarak inşaat firmaları yeni projelere imza atıyorlar. Bu sayede inşaat sektöründe personel ve işçi alımı da hız kesmeden devam ediyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde 2020’de faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek olan firmalardan biri de RÖNESANS İnşaat. Firma yurtdışında yeni projeler üstlenerek faaliyetlerine 2020’de de devam edecek ve bünyesine yeni eleman ve işçi alımı yapacak.

Yurtdışı işçi ve eleman alımları kapsamında, yurtdışına çalışacak işçi götüren yurtdışı eleman arayan Türk inşaat firmaları arasında Rönesans İnşaat oldukça ön planda yer alan bir şirket. Rönesans İnşaat özellikle Rusya’ya işçi götüren eleman arayan ve Rusya inşaat iş ilanları yayınlayan Türk inşaat firmaları arasında en ön sırada öne çıkıyor.

Peki Rönesans İnşaat iş ilanları ve iş başvuru formuna nasıl ulaşabilir, Rönesans İnşaat’a nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Rönesans İnşaat Yurtdışı İşler, Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Bilindiği üzere Rönesans inşaat Türkiye’den yola çıkarak adını tüm dünyaya duyurmuş önemli uluslararası Türk inşaat firmalarından biri. Şirket yaklaşık 20 farklı ülkede projeler üstlenmiş ve üstlenmeye de devam ediyor. Bununda yanında yaklaşık 40 bin personel ve işçi alımı yapan Rönesans İnşaat personel alım sayısını da sürekli arttırıyor. Firma yurtdışı projelerde ihtiyacı olduğu durumlarda Türkiye’den yurtdışı işçi alımı yapıyor. Tabi bunun projelerin yürütüldüğü ülkelerde belli başlı prosedürleri mevcut. Söz konusu ülkelerin yurtdışında işçi götürme konusunda önemli kuralları bulunuyor. Rönesans iş yaptığı ülkedeki eleman ve işçilerin yetersiz kaldığı durumlarda hangi pozisyonda eleman ve işçiye ihtiyacı varsa yurtdışı işçi alımı kapsamında işçileri Türkiye’den bir nevi ithal ediyor.

Rönesans İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Uluslararası alanda yurtdışında faaliyet gösteren Türk İnşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Rönesans İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına ve iş başvuru formuna nasıl ulaşacaklar?

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki firma her gün ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yeni iş ilanları yayınlıyor. Güncel ilanları takip etmek önemli. Rönesans İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları sekmesi altında açık iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilecekleri gibi diğer yandan iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden de firmanın açık iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Rusya inşaat işçi alımlarını değerlendirmek isteyen adaylar için Rönesans İnşaat Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip.


Etiketler

4 Yorum

  1. alçı sıva ustalık deneyimim var ve her türlü projede temiz iş çıkartabilecek ekibe sahibim. sizinle çalışmak isterim

  2. Yurt dışında çalışmak istiyorum mesleğim inşaat ustası kalıpçı. yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar varsa mail üzerinden iletişime geçebilirler.

  3. inşaat işlerince çalışacak inşaat işçisi alımı varsa çalışabilirim

  4. pvc doğrama montaj küpeşte korkuluk otomatik kepenk imalat montaj ustasıyım mayem gurup da 5 yıl çalıştım yurt dışı tecrübem var Kırgızistan Kazakistan Tacikistan Mısır’da bulundum.

Başa dön tuşu
Kapalı