Rönesans İnşaat personel eleman işçi alımı 2019 iş başvurusu

İnşaat ve yapı sektörü hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor ve sürekli olarak inşaat firmaları yeni projelere imza atıyorlar. Bu sayede inşaat sektöründe personel ve işçi alımı da hız kesmeden devam ediyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde 2018’de faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek olan firmalardan biri de RÖNESANS İnşaat. Firma yurtdışında yeni projeler üstlenerek faaliyetlerine 2019’de de devam edecek ve bünyesine yeni personel ve işçi alımı yapacak.

Peki Rönesans İnşaat iş ilanları ve iş başvuru formuna nasıl ulaşabilir, nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Rönesans İnşaat Yurtdışı Faaliyetler ve Yurtdışı İşçi-Personel Alımı

Bilindiği üzere Rönesans inşaat Türkiye’den yola çıkarak adını tüm dünyaya duyurmuş önemli uluslararası Türk inşaat firmalarından biri. Şirket yaklaşık 20 farklı ülkede projeler üstlenmiş ve üstlenmeye de devam ediyor. Bununda yanında yaklaşık 40 bin personel ve işçi alımı yapan Rönesans İnşaat personel alım sayısını da sürekli arttırıyor. Firma yurtdışı projelerde ihtiyacı olduğu durumlarda Türkiye’den yurtdışı işçi alımı yapıyor. Tabi bunun projelerin yürütüldüğü ülkelerde belli başlı prosedürleri mevcut. Söz konusu ülkelerin yurtdışında işçi götürme konusunda önemli kuralları bulunuyor. Rönesans iş yaptığı ülkedeki personelin yetersiz kaldığı durumlarda hangi pozisyonda eleman ve işçiye ihtiyacı varsa yurtdışı işçi alımı kapsamında işçileri Türkiye’den bir nevi ithal ediyor.

Rönesans İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Uluslararası alanda faaliyet gösteren Türk İnşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Rönesans İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına ve iş başvuru formuna nasıl ulaşacaklar?

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki firma her gün ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yeni iş ilanları yayınlıyor. Güncel ilanları takip etmek önemli. Rönesans İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları sekmesi altında açık iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilecekleri gibi diğer yandan iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden de firmanın açık iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.