Rönesans Holding Rusya Şehir Hastanesi İnşaatları

Rönesans Holding - Rönesans İnşaat Rusya şehir hastanesi inşaat projeleri. Türk şirket Rusya projeleri kapsamında Rusya'da 15 adet yeni şehir hastanesinin inşaatını yapacak.

Yurtdışında dünya çapında çok önemli inşaat, yapı ve endüstri projelerine imza atan ve yurtdışında iş yapan Türk şirketlerden birisi olan Rönesans İnşaat Rusya’da da iş yapan önemli Türk inşaat şirketleri arasında yer alıyor. Rönesans İnşaat Rusya’da gerçekleştirmiş olduğu ve hayata geçirdiği projeler kapsamında yurtdışında Rusya’ya işçi ve eleman götüren önemli Türk firmalar arasında da yer almaktadır. Rönesans İnşaat Rusya projelerine bir yenisini daha ekliyor. Türk şirket Rusya projeleri kapsamında Rusya’da 15 adet yeni şehir hastanesinin inşaatını yapacak ve sağlık yatırımları alanında Rusya’da öne çıkacak.

Rönesans İnşaat Rusya Şehir Hastanesi İnşaatı

Türkiye’de ve yurtdışında hali hazırda çok sayıda inşaat, yapı ve endüstri projesini tamamlayan ve birçok projeye de devam etmekte olan Rönesans İnşaat Rusya‘da iş yapan Türk firmalar arasında oldukça önemli bir yere sahip. Şirket son olarak attığı yeni adımlar ve Rusya hükümeti ile varılan anlaşmalar sonucunda Rusya’da 15 adet şehir hastanesi inşaat projesine imza attı ve bu kapsamda Rönesans İnşaat Rusya’da 15 adet yeni şehir hastanesi inşaa ederek tamamlayacak ve teslim edecek. Söz konusu Rusya’da 15 yeni şehir hastanesinin yapımına ve inşaatına ilişkin anlaşma Rönesans Holding ve Rusya Doğrudan Yatırım Fonu arasında imzalandı.

Rönesans İnşaat Hastane Projelerinde Tecrübeli

Bilindiği üzere Rönesans İnşaat hastane projelerinden deneyimli bir şirket. Türkiye’de şu ana kadar 4 adet şehir hastanesi inşaatı yapan Rönesans Holding medikal inşaa alanında oldukça önemli bir tecrübeye sahip ve şimdi de bu tecrübesini Rusya’da inşaatını üstleneceği şehir hastaneleri projelerinde kullanacak. Rönesans Holding’in Rusya’da inşaatını yapacağı şehir hastanelerinde oldukça teknolojik bir alt yapı kullanılacak, farklı bölgelerde inşa edilecek hastaneler üniversitelere bağlı olarak faaliyet gösterecek ve çağdaş donanımlara sahip olacak. Tüm bunlar yanında hastanelerin ve üniversitelerin bağlı olacağı ortak bir veritabanı da kurulacak ve bu sayede sağlık alanında teknoloji ve bilgi birikimi anlamında çok önemli bir adım atılmış olacak.

Rönesans İnşaat Rusya’ya İşçi ve Eleman Götüren Türk Firmalar Arasında

Rusya’daki yapı ve inşaat projelerine her geçen gün yenilerini ekleyen Rönesans Holding – Rönesans İnşaat Rusya’ya yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman götüren ve alan önemli Türk firmalar arasında bulunuyor. Şirket üstlendiği projelerde ve Rusya yurtdışı şantiyelerinde çalıştırmak üzere çeşitli kategorilerde Türkiye’den işçi ve eleman alarak söz konusu projeler kapsamında Rusya’da görevlendiriyor. Rusya’da çalışmak isteyen, Rusya iş imkanlarını ve Rusya iş olanaklarını değerlendirmek isteyen adaylar Rönesans İnşaat Rusya iş, yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman ilanlarını internet üzerinden araştırarak firmanın Rusya için yayınladığı iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Rönesans İnşaat Rusya şehir hastaneleri inşaatı için de muhtemelen Rusya’ya Türkiye’den işçi ve eleman götürecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz