TürkmenistanYurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

Polimeks İnşaat Türkmenistan Aşkabat İş İlanları

Polimeks İnşaat Türkmenistan iş ilanları ve iş başvurusu. Polimeks Türkmenistan Aşkabat işçi ve eleman ilanları.

Yurtdışında farklı ülkelerde iş yapan Türk inşaat firmalarından biri de Polimeks İnşaat. Şirket yurtdışında Çin, Suudi Arabistan ve Katar’da iş yaparken diğer yandan Türkmenistan’da inşaat ve yapı işleri üstleniyor. Polimeks Türkmenistan işçi ve eleman ihtiyaçları doğrultusunda Türkmenistan’a işçi ve eleman alımı da yapıyor, yurtdışında çalışmak ve yurtdışı iş imkanlarını değerlendirmek isteyenler için Türkmenistan’da iş fırsatları sunuyor.

Polimeks İnşaat Aşgabat Havalimanı Projesi

Yurtdışında önemli ve çok büyük inşaat projelerine imza atan Polimeks İnşaat Türkmenistan’da üstlendiği havalimanı projesinde çalıştırmak üzere Türkiye’den işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyor.

Firma Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta bulunan Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında tek kalemde aldığı en büyük proje olan, Uluslararası Havaalanı Projesi’nde görevlendirilmek üzere iş sağlığı ve güvenliği uzmanları alımı yapıyor. Söz konusu Polimeks İnşaat Türkmenistan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken nitelikler şu şekilde…

Polimeks İnşaat Türkmenistan Yurtdışı İşçi

Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi veya Meslek Yüksek Okulu İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun. Orta ve büyük ölçekli inşaat projelerinde en az 5 yıl  deneyimli. C Sınıfı sertifikası olan. Alanında deneyimli, (yüksekte ve elektrikle çalışmalarda alınacak önlemler konusunda). Sözlü iletişimi güçlü. Aktif olarak şantiye denetimlerini gerçekleştirecek. Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli. Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

Polimeks İnşaat Türkmenistan İş Başvurusu

Polimeks Türkmenistan iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar internet üzerinden firmanın iş Türkmenistan yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak ve kendinlerine uygun ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler. İş başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişiler firmanın söz konusu iş ilanına kariyer.net üzerinden ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. mermer montaj ustasıyım yurtdışı işlerde çalışabilirim.