Polimeks İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı

Yurtiçi ve yurtdışında önemli işlere imza atan Polimeks İnşaat yurtdışında devam ettiği projelerde işçi eleman alımı yapmaya da devam ediyor. Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici projelerle birlikte anılan Polimeks, sanatsal çizgileriyle öne çıkan anıtsal kamu yapılarından ticari komplekslere, hastane ve arıtma tesisi gibi teknik işlevi yoğun projelerden konut sitelerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Polimeks İnşaat Türkmenistan İşçi Alımı
Firma şu an Türkmenistan’da yürttüğü projelerde görevlendirmek üzere birçok farklı alanda yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor. İşçi alımı çerçevesinde ince işler şefi, güvenlik görevlisi, teknik ofis şefi, kalite kontrol şefi, mekanik işler şefi, aşçı ve teknik işletme şefi gibi bir çok farklı pozisyonlara elemanlar aranıyor.

Polimeks İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu
Polimeks yurtdışı işçi ve eleman alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu Polimeks İnşaat iş ilanlarına insan kaynakları portalları üzerinden ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.