Polimeks İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı

Türkmenistan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı. Türkmenistan'da iş yapan Türk inşaat şirketi.

Yurtiçi ve yurtdışında önemli işlere imza atan Polimeks İnşaat yurtdışında devam ettiği projelerde yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman eleman alımı yapmaya da devam ediyor. Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici yapı ve inşaat projeleriyle birlikte anılan Polimeks İnşaat, sanatsal çizgileriyle öne çıkan anıtsal kamu yapılarından ticari komplekslere, hastane ve arıtma tesisi gibi teknik işlevi yoğun projelerden konut sitelerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Yurtdışında iş yapan önemli Türk şirketlerden biri olan Polimeks İnşaat yurtdışıda da birçok ülke ve şehirde yapı ve inşaat projeleri konusunda bilinen şirketlerden bir tanesi. Şirket tamamlamış olduğu yurtdışı projeler yanında yeni yapı ve inşaat projeleri de üstlenerek sektörde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Polimeks İnşaat Türkmenistan İşçi Alımı
Yurtdışında iş yapan Polimeks İnşaat Türkmenistan’da yürüttüğü projelerde görevlendirmek üzere birçok farklı alanda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapıyor. İşçi alımı çerçevesinde ince işler şefi, güvenlik görevlisi, teknik ofis şefi, kalite kontrol şefi, mekanik işler şefi, aşçı ve teknik işletme şefi gibi bir çok farklı pozisyonlara elemanlar aranıyor.

Polimeks İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu
Polimeks yurtdışı işçi ve eleman alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu Polimeks İnşaat iş ilanlarına insan kaynakları portalları üzerinden ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

İlgili konular | Türkmenistan’da iş yapan Türk şirketler. Türkmenistan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı. Polimeks İnşaat yurtdışı iş başvurusu.

Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 19:35