Polimeks İnşaat İşçi Eleman Alımı, İş Başvurusu

Polimeks İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi ve eleman alımı, iş başvurusu. Polimeks İnşaat Çin, Türkmenistan, Katar ve Suudi Arabistan..

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli projelere imza atan Polimeks İnşaat ihtiyaçları doğrultusunda her gün yeni yurtiçi yurtdışı işçi ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Yurtiçinde ve yurtdışında Türkmenistan’da devam eden projeleri için hali hazırda birçok iş ilanı yayınlayan firma yurtiçi yurtdışı işçi ve eleman alımlarını genellikle insan kaynakları portalları üzerinden yapıyor.

Polimeks İnşaat
Polimeks, üç girişimci ortak Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından 1995 yılında kuruldu. Üç kurucu ortağın mimari, mühendislik ve kurumsal yönetimdeki yetenekleriyle doğru ve nitelikli projeler üstlenen Polimeks İnşaat, kuruluşundan bugüne geçen 22 yıllık sürede Türkmenistan’da 100’ü aşkın üzerinde projeye imza attı. Halihazırda şirket portföyünün çok büyük bir kısmı Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşuyor. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketin Tükmenistan, Çin, Suudi Arabistan ve Katar’da ofisleri bulunuyor. Polimeks İnşaat, dünyanın en büyük müteahhitleri arasında yer alıyor. Polimeks İnşaat’ın faaliyet alanları tüm ölçeklerdeki alt yapı, üst yapı ve endüstriyel yapıları kapsıyor.

Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici projelerle birlikte anılan Polimeks İnşaat, sanatsal çizgileriyle öne çıkan anıtsal kamu yapılarından ticari komplekslere, hastane ve arıtma tesisi gibi teknik işlevi yoğun projelerden konut sitelerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Polimeks İnşaat İnsan Kaynakları
“Doğru İşe Doğru İnsan” felsefesinden hareketle; bizi farklı kılan insan kaynaklan politikamız, insan zekâsına ve yeteneğine yatırım yapmaya yöneliktir. Çalışanlarımızı yetenek ve niteliklerine uygun olarak konumlandırarak, onların gelişimlerine katkıda bulunmak ve bu sayede firmamızın başarı ve hizmet kalitesini yükseltmek, Polimeks İnşaat İnsan Kaynakları anlayışının temelini oluşturmaktadır. Nitelikli insan kaynağının, hizmet ve ürün kalitemizin en büyük güvencesi olduğunun bilincindeyiz. Alanında uzman, profesyonel bir yaklaşımla hareket eden çalışanlarımız sayesinde, üstlendiğimiz projeleri kısa zamanda tamamlayarak teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Kısa zamanda büyük başarılara imza atan profesyonellerden oluşan Polimeks Ailesi olarak, emin adımlarla daha büyük başarılara yürüyoruz.

Polimeks İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İş Başvurusu
Polimeks İnşaat yurtiçi yurtdışı eleman ve işçi alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, firmanın iş ilanlarına insan kaynakları portalları üzerinden ulaşabilir iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan isteyen adaylar yine Polimeks İnşaat insan kaynakları departmanına da iş başvurusu yapabilirler.