Yurtdışı İşYurtiçi İş İlanları

Özgün İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi ve Personel Alımı, İş İlanları

Özgün İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi alımı, Özgün İnşaat iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu. Özgün İnşaat işçi ve eleman alımı iş başvurusu nasıl yapılır, iş başvuru formu nasıl doldurulur, açık yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ve insan kaynaklarına nasıl iş başvurusu yapılır.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat işleri ve inşaat sektöründe çalışmak, iş imkanlarını ve iş olanaklarını değerlendirmek isteyen inşaat işçisi, inşaat ustası ve farklı kategorilerde inşaat personeli için öne çıkan Türk inşaat şirketlerinden bir tanesi de Özgün İnşaat. Yurtiçinde gerçekleştirdiği inşaat işleri yanında yurtdışında da önemli işlere imza atan Özgün İnşaat yurtdışında iş yapan, projeler üreten, şantiyesi olan, yurtdışına işçi götüren eleman arayan ve bu bağlamda yurtdışında çalışmak isteyenler için farklı kategorilerde olmak üzere yapmış olduğu çok sayıda işçi ve personel alımı ile yurtdışı istihdam yaratan Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip.

Özellikle tünel, demiryolu, otoyol ve metro gibi ulaştırma projeleri, atık su ve içme suyu gibi altyapı projeleri, konut, otel, otopark gibi üstyapı projeleri, maden ve güneş enerjisi ve hidroelektrik enerjisi gibi enerji projeleri alanlarında çalışmalar yürüten ve KRK Holding bünyesinde bulunan Özgün İnşaat başlangıçtan günümüze titizlikle üstlendiği ve tamamladığı projelerin kalitesi ile hızlı bir yükseliş ve büyüme kaydetmiştir. İş hacmini sürekli olarak genişleten Özgün İnşaat ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında çalışacak işçi ve personel alımı yapmaya da devam etmektedir. Sizler de Özgün İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi ve iş ilanlarına iş başvurusu yapabilir, inşaat sektöründe iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Peki kurumsal bir şirket olan Özgün İnşaat işçi ve eleman alımı iş başvurusu nasıl yapılır, iş başvuru formu nasıl doldurulur, açık yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları ve insan kaynaklarına nasıl iş başvurusu yapılır? Yol gösterici olarak sizler için kısaca bunlara değiniyoruz.

Özgün İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ

KRK Holding bünyesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Özgün İnşaat gerek yurtiçi ve yurtdışı kaliteli inşaat projeleri ile gerekse yapmış olduğu işçi ve personel alımı kapsamında sağladığı istihdamla Türk inşaat şirketleri arasında adını duyurmuş firmalardan biri olarak öne çıkmaktadır. 1993 yılında kurulan ve geçmişten günümüze pek çok tünel, demiryolu, otoyol ve metro gibi ulaştırma projeleri, atık su ve içme suyu gibi altyapı projeleri, konut, otel, otopark gibi üstyapı projeleri, maden ve güneş enerjisi ve hidroelektrik enerjisi gibi enerji projeleri üreten Özgün İnşaat diğer yandan yurtdışı inşaat işleri kapsamında Cezayir’de iş yapan, ( Algeria ) Cezayir’e işçi götüren inşaat firmaları arasında da önemli bir yere sahiptir.

Yurtiçinde İstanbul, Zonguldak, Kütahya, İzmir, Afyon, Konya, Uşak, Artvin ve Elazığ gibi farklı şehirlerde projeler yürüten Özgün İnşaat yurtdışı işler kapsamında Cezayir’de ise otoyol, demiryolu ve tünel gibi altyapı projeleri üstlenerek Cezayir’in yeniden yapılanmasına katkıda bulunan Türk inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır. Özgün İnşaat üstlendiği ve hayata geçirdiği tüm işlerde ve projelerde disiplinli çalışmayı, en yeni teknolojileri kullanmayı, yenilikçi olmayı ve en deneyimli işçi ve personeli çalıştırmayı kendisine misyon edinmiştir.

Diğer yandan İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Uluslararası Çevre Yönetim Sistemi ve Uluslararası Kalite Sistemi gibi önemli sertifikalara sahip kurumsal bir şirket olan Özgün İnşaat tüm işlerde ve projelerinde çalışmalarını kalite politikası, çevre politikası ve İSG politikasına uygun olarak yürütmektedir. Kanada’da Toronto, Rusya’da Moskova, Cezayir’de Bejaia, Hollanda’da Amsterdam ve Ukrayna’da Kiev’de de ofisleri bulunan Özgün İnşaat’ın iş yaptığı alanlar ise şöyle: ulaşım, altyapı, üstyapı, enerji, maden, turizm, sigorta ve aracılık hizmetleri.

Şu yazımıza da göz atabilirsiniz, ilginizi çekebilir: Özaltın İnşaat İşçi Alımı, Özaltın İnşaat İş İlanları

Özgün İnşaat İşçi ve Personel Alımı (Yurtiçi Yurtdışı)

Özgün İnşaat yurtdışı iş ilanları, Cezayir işçi alımı ve yurtiçi iş ilanlarına iş başvurusu yaparak sizler de Özgün İnşaat işçi ve personel alımından yararlanabilir gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında inşaat sektöründe çalışma olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Kurumsal bir yapıya sahip olan Özgün İnşaat hem yurtiçi hem de yurtdışı işçi ve personel alımını belli başlı prensipler çerçevesinde İnsan Kaynakları departmanı üzerinden ciddi bir şekilde yönetmektedir. Özgün İnşaat işe alımlarda insan kaynakları politikaları çerçevesinde gelişmelere ve yeniliklere açık şirketin kültür ve değerlerini sahiplenen, kurumsal kimliğe ve iş etiğine bağlı, gerektiğinde inisiyatif ve risk alabilen, kişisel yeteneklerini takım çalışması içerisinde en üst düzeye çıkartarak çevresine ve kendisine değer katabilen, iş programlarına sahip ve disiplinli kişileri seçmektedir.

Özgün İnşaat personel ihtiyaçları doğrultusunda pek çok farklı kategoride işçi ve personel alımı yapmaktır. Bunlar arasında inşaat işçisi, inşaat ustası kalıp ustası, duvarcı, alçı ve alçıpan ustası, betoncu, tünel kalıpçı, iş makinesi operatörü, kamyon şoförü, iskele kurulum elemanı, sıvacı, betonarme demircisi, seramik karo kaplamacı, boyacı ve boya ustası, vasıfsız işçi, ısı ve su yalıtımcısı, tesisatçı yer alırken, diğer yandan yine ihtiyaçları doğrultusunda aşçı, şoför, satış uzmanı, kat hizmetleri elemanı, servis elemanı – garson, yöneticiler ve vale gibi işçi ve personel alımı da yapmaktadır.

Özgün İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Özgün İnşaat işçi ve eleman alımı iş başvurusu nasıl yapılır, iş başvuru formu nasıl doldurulur, açık yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ve insan kaynaklarına nasıl iş başvurusu yapılır? Kısaca buna değinelim. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki Özgün İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusu gerçekleştirmek internet üzerinden kolaylıkla sağlanabilir. Personel ve işçi alımı kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda şirketin yayınladığı yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına kariyer.net, yenibiriş.com gibi ilan siteleri üzerinden ulaşabileceğiniz gibi yine Özgün İnşaat resmî web sitesi üzerinde Kariyer bölümü altında da ulaşabilirsiniz. Söz konusu kendiniz için uygun gördüğünüz açık iş ilanlarına gerekeli şartları taşıdığınız takdirde iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışı açık işçi alımı iş ilanları yanında Özgün İnşaat’a genel iş başvurusu da yapmanız mümkün. Bunun için şirketin web sitesi üzerinden Özgün İnşaat insan kaynaklarına hazırlamış olduğunuz CV’nizi gönderebilir veya iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Hali hazırda açık bir pozisyon olmasa da sonrasında açılacak işler için havuzda saklanan özgeçmişiniz değerlendirilecektir. En kolay şekilde Özgün İnşaat web sitesinde kariyer sekmesi altında açık ve güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir, ilgilendiğiniz iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yurtdışı iş başvurusu kapsamında eğer açık pozisyonlar varsa Cezayir iş ilanlarına da iş başvurusu yaparak yurtdışı iş imkanlarını da değerlendirmeniz mümkün. Kurumsal ve ciddi bir şirket olması sebebiyle Özgün İnşaat’a gerek yurtiçi gerek yurtdışı iş başvurusu yaparken, gelişi güzel iş başvurusunda bulunmamanız, tüm tecrübe, belge ve deneyimlerinizi içeren ciddi bir CV ile iş başvurusu yapmanız işe alımlarda ve değerlendirmelerde şansınızı arttıracaktır.

İlgili Makaleler