Özbekistan’ın En Yüksek İnşaatını Türk Şirket Yapacak

Özbekistan'da devam eden inşaat projeleri. Taşkent inşaat projeleri. Özbekistan'da iş yapan Türk inşaat firmaları. Özgüven İnşaat Özbekistan.

Uluslararası alanda iş yapan yurtdışı Türk inşaat şirketleri inşaat ve yapı sektöründe yeni inşaat işleri ve yeni inşaat projeleri üstlenirken üstün başarılara da imza atıyorlar.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri yine önemli bir projeye imza atarak Orta Asya bölgesinin en yüksek gökdeleni projesini inşa etme ve tamamlama misyonunu üstlendi. Buna göre söz konusu bina Özbekistan’ın başkeni olan Taşkent şehrinde inşa edilecek ve proje tamamlanarak teslim edilecek. Özbekistan’da bu büyük projeyi üstlenen Türk firma ise Özgüven İnşaat.

Orta Asya’nın En Yüksek Binasını Türk Şirket Yapacak

Orta Asya ülkeleri yeni yapılanma ve inşa projeleri kapsamında hızla kalkınmaya devam ederken çok bu bölgede ve bölge ülkelerinde iş yapan Türk inşaat firmaları oldukça önemli ve büyük inşaat, alt yapı, üst yapı, enerji ve endüstriyel projelere imza atıyorlar. Orta Asya bölgesi ülkelerinden biri olan Özbekistan da gelişmeye devam eden ülkelerden biri olarak öne çıkıyor.

Yurtdışı inşaat ve yapı işleri yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Özgüven İnşaat Özbekistan’da yapılacak olan Orta Asya’nın en yüksek binası projesinin inşaatını üstlenecek. Proje, Özbekistan’nın ve Orta Asya’nın en önemli inşaat projelerinden biri olacak, 150 milyon dolarlık bir yatırımla başlayacak, 50 katlı ve toplamda 215 metre yüksekliğe sahip olacak.

Özgüven İnşaat ve Murad Buildings

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapılacak gökdelen inşaatı projesi Murad Buildings’in yatırımıyla ve Özgüven İnşaat ortaklığı ile gerçekleşecek. Söz konusu inşaat tamamlandığında Kazakistan’ın başkenti Astana’da yeralan 201 metre yüksekliğe sahip olan gökdeleni geride bırakarak Orta Asya’nın en yüksek binası ünvanını alacak ve faaliyete geçecek.

Diğer yandan Özbekistan’da devam eden projeler kapsamında yer alan yeni gökdelen projesi toplamda 1.5 hektarlık alan üzerinde inşa edilecek, rezidans, otel, iş merkezi, otopark ve diğer farklı fonksiyonları olan bir yapı olarak çalışacak ve Özbekistan‘ın en yüksek ve kalite sunan yaşam mekanlarından biri olacak.

9 Yorum Var

 1. inşaat elemanı

  yabancı dış ülkede iş yapan firmalarda çalışmak istiyorum inşaat ustasıyım.

 2. dekor ustası

  tecrübem var bordur oluk kilit parke antik dekor granit tum yapay parke taş uygulaması itinayla yapılır. yurtdışı işçi arayan firmalar mail üzerinden iletişim kurabilirler.

 3. iş makinesi bakım onarım

  Merhabalar kamyon ve iş makinası ustasıyım mekanik üzerine 2004 yılından beri yani 15 senedir bu işle uğraşıyorum askerden geldikten sonra hep yol firmalarında çalıştım bütün iş makinaları ve kamyon çeşitlerine baktım, iş makinesi bakım onarım tamir ustası arayana firmalar yurtiçi yurtdışı benimle iletişime geçebilirler

 4. inşaat ustası

  Alçı boya ustasıyım birçok inşaat firmasının projelerinde çalıştım, inşaat ustası arayan ve inşaat ustası alımı yapan firmalar varsa mail üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. seramik fayans ustası

  yurtdışı seramik fayans ustası arayan firmalar varsa yurtdışı iş imkanlarını değerlendirmek isterim. yurtdışına işçi ve eleman götüren şirketlerde çalışmak istiyorum.

 6. montaj doğrama ustası

  Yurtdışı iş arıyorum alüminyum giydirme cephe alüminyum doğrama montaj kompozit cam montaj pvc doğrama montaj küpeşte korkuluk otomatik kepenk imalat montaj ustasıyım. Yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

 7. montaj işleri

  Özbekistan’dan yeni geldik 4 arkadaşız hazırda devam eden 4 aylık vizemiz var mobilya montaj işi yapıyoruz. Özbekistan’da iş yapan firmalar ile çalışmak isteriz.

 8. Muharrem Akkaya

  yurtdışı çalışacak demirci arayan firmalarla ilgileniyorum, yurt dışı çalışacak demirci ekibi var.

 9. Anıl

  Bulgaristan inşaat sektörü iş imkanları nelerdir?