İnşaat Firmaları

Nurol İnşaat Cezayir İletişim: Ofis, Adres, Telefon, E-mail

Nurol İnşaat Cezayir ofis, adres, telefon ve e-mail iletişim bilgileri. Nurol İnşaat Cezayir yurtdışı projeleri.

Türkiye’nin en köklü ve önemli inşaat şirketlerinden biri olan Nurol İnşaat bilindiği üzere bugün çok sayıda ülkede yurtdışı iş ve projeler üretiyor. Cezayir de bu ülkeler arasında. Nurol İnşaat Cezayir’de günümüz itibariyle çok sayıda alt yapı ve üst yapı projesi tamamlamış ve birçok yeni projeye de devam etmektedir.

Uluslararası alanda birçok ülkede önemli yurtdışı projelere ve işlere imza atan Nurol İnşaat Cezayir’de özellikle baraj ve otoyol projeleri üretiyor. Şirket Cezayir’de iş yapan inşaat ve müteahhitlik şirketleri arasında önemli bir yere sahip.

Şirket Cezayir’de inşaat işleri yanı sıra işçi ve personel alımı kapsamında istihdam da sağlıyor. Şirket Cezayir’de gerçekleştirdiği projeler kapsamında gerek ülke içinden gerekse yurtdışında işçi ve personel alımı yaparak birçok kişiye de iş imkanı sağlıyor.

Nurol İnşaat Cezayir İletişim: Ofis, Adres, Telefon, E-mail

Nurol İnşaat’ın faaliyet sahasının yurtiçi ve yurtdışı projeleri BAE, Suudi Arabistan, Libya, Cezayir, Fas ve Katar’dan, Gürcistan, Polonya, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Irak ve Afganistan’a kadar birçok farklı kıtada geniş bir coğrafyaya yayılmış on beş ülkeyi kapsadığını söyleyebiliriz.

ABD’li Mc Graw Hill’e bağlı “Engineering News Record” tarafından yayımlanan Dünyanın En Büyük Uluslararası Müteahhitleri listesinde de yer alan Nurol İnşaat’ın referans projeleri bağlamındaki çalışma alanları; altyapı projeleri, karayolları, otoyollar, demiryolu ve metro sistemleri, tüneller, gaz/petrol boru hatları ve ilgili tesisler, sulama/drenaj sistemleri, barajlar ve hidroelektrik santraller, su temini ve pis su sistemleri, kentsel/endüstriyel arıtma tesisleri ve katı atık tesisleri, anahtar teslimi üretim tesisleri ile sanayi kompleksi projelerini, sanayi siteleri, iş ve ticaret merkezi projelerini, lüks/toplu konut ve sosyal merkez projeleri ile otel, tatil köyü ve turistik tesis projelerini içermektedir.

Nurol İnşaat Cezayir İletişim Bilgileri

Nurol İnşaat’ın Cezayir’de faaliyet gösteren bir ofisi mevcut. Nurol İnşaat Cezayir ofisi ile iletişime geçmek isteyen kişiler için Nurol İnşaat Cezayir ofis, adres, e-mail ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri şöyle:

Adres: Allee De Palmiers (Impasse) 15 Lotissement Cite Djenane El Malik-Hydra ALGER / ALGERIA
Telefon: (+213) 23 48 22 08
E-mail: info@nurol.com.tr

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba değişik firmalarla değişik ülkelerde mobilya ve kapı montaj işleri ile çalıştım sağlam işini bilen kaliteli ustalarla çalışıyorum taşeron olarak sizinle de çalışmak isterim saygılar sunarım. Davut Delibal.