Yurtiçi İş İlanları

NEF İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, NEF İnşaat İş Başvurusu

NEF İnşaat yurtiçi yurtdışı iş ilanları, işçi ve eleman alımları. NEF Grup İnşaat staj ve iş başvurusu.

Gerek kurumsal yapısı gerekse gerçekleştirdiği inşaat projelerinin büyüklüğü ve kaliteli işleri ile öne çıkan önemli Türk inşaat firmalarından biri olan NEF İnşaat bünyesinde çalışmak üzere işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı imkanlarını değerlendirerek sizler de şirketin açık iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilir yine diğer yandan NEF İnşaat şirketine insan kaynakları üzerinden genel iş başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin son dönemde öne çıkan en büyük inşaat firmalarından biri de NEF İnşaat. Şirket bir Türk inşaat firması olarak başta yurtiçinde olmak üzere yurtdışına da kapsayan çok önemli ve tasarım harikası konut projelerine imza atıyor. Büyüklüğü, projeleri ve kurumsal yapısı ile de ihtiyaçları kapsamında işçi eleman ve personel alımı da gerçekleştirerek istihdam yaratan, iş imkanları sunan en önemli Türk inşaat firmaları arasında bulunuyor.

NEF İnşaat Eleman, İşçi ve Personel Alımı

Kurumsal ve büyük Türk inşaat şirketlerinden biri olarak NEF İnşaat bünyesinde farklı pozisyonlarda işçi, eleman ve personel alımı yapan bir firma. Sizler de eğer varsa açık NEF İnşaat iş ilanları içerisinde kendinize uygun olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilir, NEF İnşaat bünyesinde çalışma fırsatılarını ve iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Aşağıda yer alan pek çok pozisyon ile ilgili iş ilanlarına iş başvurusu yapabileciğiniz gibi şirkete genel iş başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Marka Yönetmeni, Dijital Pazarlama Kıdemli Uzmanı, CRM Kıdemli Uzmanı, Arazi Geliştirme Uzmanı, Resepsiyonist, Yönetici Asistanı, Muhasebe Uzmanı, Kaba İşler Şefi, Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı, Mevzuat ve Proje Geliştirme Uzmanı, Sözleşme ve İhale Kıdemli Yönetmeni, Satış Danışmanı, Proje Müdürü, İnşaat Mühendisi, Makine/Mekanik Mühendisi, Planlama ve Hakediş Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Makine/Mekanik Teknikeri, Hakediş Mühendisi, Planlama Mühendisi, Satış Stajyeri, Çağrı Merkezi Takım Lideri, Tasarım Yönetmeni, Finansal Operasyon Yönetmeni, Finans Operasyon Uzmanı, Müşteri İlişkileri Uzmanı, Satın Alma ve Sözleşme Uzmanı, İnşaat Teknikeri

NEF İnşaat İş İlanları, NEF İnşaat İş Başvurusu

Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan NEF inşaat tasarım harikası değerli projeleriyle öne çıkarken, yapımını üstlendiği işlerde ve kurumsal yapısı içinde ihtiyaçları doğrultusunda farklı kategorilerde eleman ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Nef İnşaat iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerindeki kaynaklardan ulaşmak mümkün. NEF İnşaat bünyesinde çalışmak ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına kariyer.net insan kaynakları portalı üzerinden ulaşabilir burada açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan açık pozisyonlar yanında firmaya genel iş başvurusu da yapmak mümkün.

NEF İnşaat Firması Yurtiçi Yurtdışı İşler

Timur Grup, 1977 yılından beri faaliyet gösterdiği demir çelik, akaryakıt ve arazi geliştirme sektörüne ek olarak şu ana kadar toplam 96.000 m2 inşaat hacmi ile 350 Milyon USD bedelindeki projeyi hayata geçirmiştir. 2010 yılının Mart ayında dünyaca ünlü fonlama şirketi olan DIK (Deutsche Infrastruktur Kapital) ile ortaklık kararı alan Timur Grup, bu ortaklık dahilinde yurt genelinde 5 sene içerisinde 2 Milyar Euro değerinde yatırım yapma kararı almıştır. Bir Timur markası olan NEF, 2010 yılında yaratılmıştır. Çok kısa bir sürede sektörün tasarım markası olmayı amaçlayan NEF, metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, insanlar için ince düşünülmüş yerler, yaşama alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir. Hayata geçirdiği projelerle birçok ilke imza atmaya başlayan NEF, kendi keşfi olan “FOLDHOME” ile de ince düşünen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Her projenin farklı tasarıma sahip olmasının yanı sıra NEF’in her projesine özel olarak yapılandırılmış “FOLDHOME” sistemi de, NEF markasının yenilikçi yüzünün, ince düşünen ve tasarım odaklı bir marka olduğunun en temel göstergelerinden biridir. | İnşaat Firmaları

İlgili Makaleler