İnşaat FirmalarıYurtiçi İş İlanları

NEF İnşaat İş Başvurusu, İş İlanları, Staj ve İşçi Alımı

NEF İnşaat iş ilanları, staj, işçi alımı, iş başvurusu. NEF iletişim, telefon ve mail.

Son 10 yıl içinde gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında hayata geçirdiği ve devam eden inşaat ve yapı projeleri ile önemli başarılara imza atan NEF inşaat çalışma ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği işçi alımı ve eleman alımları ile çok sayıda iş imkanı sağlayan NEF ihtiyaçları kapsamında yurtiçi yurtdışı yeni eleman alımı ve işçi alımı da yapmaya devam ediyor.

NEF İşçi Alımı İş İlanları ve NEF İş Başvurusu

NEF’e iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını açık ilanlarına başvurarak veya genel iş başvurusu yaparak gerçekleştirebilirler. NEF insan kaynakları adayların başvurularını kariyer.net ve linkedin üzerinden alarak da değerlendiriyor. Bunun yanında yine firmanın web sitesi üzerinden açık iş ilanlarına başvuru yapılabileceği gibi yine buradan iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu da yapılabilir. NEF iş ilanları kariyer.net, Linkedin ve kendi resmi web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü altında yayınlanıyor. Adaylar bu platformlar üzerinden NEF iş ilanlarını ve başvuru şartlarını inceleyebilirler.

NEF İnşaat İş Başvurusu Değerlendirmeleri

İş başvurusu, açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile niteliklerinizi örtüşüyor ise, NEF İnsan Kaynakları sizinle bağlantıya geçecek ve yüz yüze bir mülakata davet edecektir.

NEF Yarı Zamanlı Part Time İş

NEF’te part-time çalışmak isteyen adaylar için de iş imkanları mevcut. Üniversite öğrencilerine yönelik yarı zamanlı çalışma olanakları bulunmaktadır. Yarı zamanlı çalışma süreci sonrasında başarılı olan ve okulundan mezun olan öğrencilere, Nef’in ihtiyaçları doğrultusunda tam zamanlı çalışma imkanı da sunulmaktadır.

NEF İnşaat Maaşlı Staj İmkanları

NEF inşaat bünyesinde kısa/uzun süreli zorunlu/gönüllü staj programları mevcut. Staj programını oluştururken adayın öncelikleri dikkate alınıyor ve üstelik stajyerler çalışmalarının karşılığında maaş da alabiliyor.

NEF İletişim, Telefon ve Mail

Adres: Esentepe Mahallesi, Ali Kaya Sokak, No:3
Apa Nef Plaza K:5-6 Şişli
İstanbul/Türkiye
Telefon: 444 9 633
Email: info@nef.com.tr
Email: customer@nef.com.tr

İlgili Makaleler