NEF İnşaat iş başvurusu, iş ilanları, staj ve işçi alımı

NEF İnşaat iş ilanları, staj, işçi alımı, iş başvurusu. NEF iletişim.

Son 10 yıl içinde gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında hayata geçirdiği ve devam eden projeleri ile önemli başarılara imza atan NEF inşaat çalışma ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Yurtdışı ve yurtiçinde çok sayıda iş imkanı sağlayan NEF ihtiyaçları kapsamında yeni eleman ve işçi alımı da yapmaya devam ediyor.

NEF İŞ İLANLARI VE NEF İŞ BAŞVURUSU
NEF’e iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını açık ilanlarına başvurarak veya genel iş başvurusu yaparak gerçekleştirebilirler. NEF insan kaynakları adayların başvurularını kariyer.net ve linkedin üzerinden alarak da değerlendiriyor. Bunun yanında yine firmanın web sitesi üzerinden açık iş ilanlarına başvuru yapılabileceği gibi yine buradan iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu da yapılabilir. NEF iş ilanları kariyer.net, Linkedin ve kendi resmi web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü altında yayınlanıyor. Adaylar bu platformlar üzerinden NEF iş ilanlarını ve başvuru şartlarını inceleyebilirler.

NEF İŞ BAŞVURUSU DEĞERLENDİRMELERİ
İş başvurusu, açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile niteliklerinizi örtüşüyor ise, NEF İnsan Kaynakları sizinle bağlantıya geçecek ve yüz yüze bir mülakata davet edecektir.

NEF YARI ZAMANLI PART-TIME İŞ
NEF’te part-time çalışmak isteyen adaylar için de iş imkanları mevcut. Üniversite öğrencilerine yönelik yarı zamanlı çalışma olanakları bulunmaktadır. Yarı zamanlı çalışma süreci sonrasında başarılı olan ve okulundan mezun olan öğrencilere, Nef’in ihtiyaçları doğrultusunda tam zamanlı çalışma imkanı da sunulmaktadır.

NEF İNŞAAT MAAŞLI STAJ İMKANLARI
NEF inşaat bünyesinde kısa/uzun süreli zorunlu/gönüllü staj programları mevcut. Staj programını oluştururken adayın öncelikleri dikkate alınıyor ve üstelik stajyerler çalışmalarının karşılığında maaş da alabiliyor.

NEF İLETİŞİM, TELEFON VE MAIL
Adres: Esentepe Mahallesi, Ali Kaya Sokak, No:3
Apa Nef Plaza K:5-6 Şişli
İstanbul/Türkiye
Telefon: 444 9 633
Email: info@nef.com.tr
Email: customer@nef.com.tr

Son Güncelleme: 5 Aralık 2018 22:32