NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı İşçi Eleman Alımı

Türkmenistan yurtdışı işçi ve eleman alımı...

Yurtdışında iş yapan Türk firmalardan biri olan Nata İnşaat yurtdışında projelerine devam ederken bir yandan da eleman ve işçi ihtiyaçları kapsamında yurtdışı işçi alımı yapmaya devam ediyor. Nata İnşaat Türkmenistan için yurtdışı işçi alımı yapıyor.

NATA Holding bünyesinde faaliyet gösteren Nata İnşaat Türkmenistan’da devam eden projelerinde görevlendirmek üzere yeni yurtdışı işçi alımı yapıyor. Buna göre firma Türkmenistan’da çalıştırmak üzere yurtdışı makine mühendisi alımı yapacaktır.

NATA İnşaat Türkmenistan İşçi ve Eleman Alımı

Türkmenistan’da iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Nata İnşaat’ın yurtdışı işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle:

ÜNİVERSİTELERİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ
YURT DIŞINDA ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN
KÖPRÜ, YOL VE ALTYAPI İMALATLARINDA DENEYİMLİ,
DİNAMİK VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK,
AUTO CAD VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN OLMALIDIR.

NATA İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu

Firmanın söz konusu Türkmenistan yurtdışı işçi alım ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar insan kaynakları portalları üzerinden veya firmanın insan kaynakları departmanı üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.


Etiketler

7 Yorum

  1. alçı ve kara sıva ustası arayan firmalardan çalışmak isterim, teşekkürler.

  2. inşat ustasıyım 25 yıldan beri çalışıyorum soguk demir ustasıyım yurt dışı engelim yoktur

  3. merhabalar ben 15 yıldır ısıtma soğutma sıhhi tesisat formenliyi yapıyorum yurdışında 80 kişilik ekibimle çalışmak istiyorum saygılarıla

  4. 12 yildir yurt disinda degisik ulkelerde degisik firmalarda gorev yaptim ustaligim 1 ci sinifdir sizin firmsniz bunyesi altindada yurt disinda gorev yapmak isterim.

  5. BEN 28 YILDIR SIHHITESİSAT VE TÜNEL KALIP TESİSAT USTALIGI YAPIYORUM ŞUAN İŞSİZİM ARARSANIZ İSLE ÇALİŞMAK İSTERİM 0532 342 87 41

  6. selamlar istanbuldan yüksel ünal marangoz mobilya ustasıyım iş aramaktayım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında saygılar cep 5354568910

  7. selam ben kayseriden fatih yerli alçı boya usta formen ekibimle beraber sizlerle çalışmak istiyorum ayrıntılar için tel 0538 951 41 75..

Başa dön tuşu
Kapalı