MNG Holding İnşaat Suudi Arabistan Yurtdışı İşçi Alımı

MNG Holding İnşaat Suudi Arabistan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı. Suudi Arabistan iş ilanları ve iş başvurusu. İnşaat iş ilanları.

Suudi Arabistan yurtdışı inşaat işleri ve yurtdışı inşaat iş ilanları dendiğinde akla ilk gelen ülkelerden bir tanesi. Suudi Arabistan’da iş yapan Suudi Arabistan’a işçi alımı gerçekleştiren Türk inşaat firmaları burada önemli inşaat projelerine imza atıyorlar.

Suudi Arabistan’a Yurtdışı İşçi Alımı

Yurtdışında iş yapan inşaat ve yapı projeleri üstlenen önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olan MNG İnşaat, Suudi Arabistan’a işçi ve eleman alımı yapıyor. MNG Holding Suudi Arabistan‘da yürüttüğü içme suyu tesisi projesinde çalışacak yeni yurtdışı işçi personel alımı yapıyor. Söz konusu yurtdışı personel alımı kapsamında kalite kontrol mühendisleri alımı yapılacak.

MNG Holding Suudi Arabistan’da gerçekleştirmekte olduğu içme suyu tesisi projesi kapsamında pompa ve depolama istasyonları ile isale hatları bulunan önemli ve büyük içmesuyu temin projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip yurtdışı işçi personel alımı yapıyor.

MNG Holding İnşaat Suudi Arabistan Yurtdışı İş

MNG Holding yurtdışı iş ilanı Türkiye İş Kurumu Suudi Arabistan yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı iş ilanları kategorisinde yayınlanmıştır.

MNG Holding yurtdışı işçi alımı kapsamında Suudi Arabistan yurtdışı iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şu şekilde:

• Kalite Kontrol Mühendisi
• İnşaat veya Makina veya Elektrik veya Metalurji Mühendisliği eğitimi almış,
• Çok iyi derecede ingilizce bilen,
• Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 3 yıl görev yapmış, tercihen Yurtdışı projelerinde,
• En az 5 yıl tecrübeli

MNG Holding İnşaat Suudi Arabistan İş Başvurusu

Suudi Arabistan’da iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olan MNG İnşaat aynı zamanda Suudi Arabistan’a işçi götüren Suudi Arabistan’a eleman götüren Türk inşaat şirketlerinden biri olarak da öne çıkıyor. MNG İnşaat’ın Suudi Arabistan iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman adayları bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler. Firmanın açık yurtdışı iş ilanlarına firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında veya yine ilan siteleri üzerinden ulaşmak ve yurtdışı iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapmak mümkün.