Yurtiçi İş İlanları

Met-Gün İnşaat Personel Alımı İş İlanları

MET-GÜN İnşaat şirketi projeleri, iş ilanları, işçi, eleman, usta ve personel alımları. MET-GÜN İnşaat şirketi iş başvuru formu ve iş başvurusu. İş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Sektörde kendisini kanıtlamış olan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Met-Gün İnşaat hali hazırda devam eden ve yeni başlayacak olan inşaat projelerine yeni personel ve eleman alımı yapmaya devam etmektedir. İnşaat sektöründe inşaat projelerinde çalışmak isteyen inşaat işçisi ve inşaat ustası adaylar için öne çıkan şirketlerden biridir. İnşaat sektöründe iş arayan ve işçi alımlarından yararlanmak isteyenler adaylar Met-Gün İnşaat iş ilanları için iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

MET-GÜN İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Özellikle Türkiye’de farklı şehirlerde ve bölgelerde önemli inşaat projelerini tamamlayan MET-GÜN İnşaat şirketi en başta yol inşaatları ve yol yapımı konusunda uzmanlaşarak Türkiye trafiğini rahatlatma ve rahat yolculuk yapılabilmesi noktasında bir çok yol yapım projesini profesyonel bir şekilde tamamlayarak güven sağlamıştır. 1986 yılında kurulan inşaat şirketi gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat projeleri üretmektedir.

Üstlendiği ve hayata geçirdiği inşaat projelerinde kaliteyi ve zamanında teslimatı ön planda tutan MET-GÜN İnşaat her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir şirket profiline sahiptir. Şirket gerek kaliteden ödün vermemek gerekse müşteri memnuniyetini sağlamak üzere daima kendisini geliştirmekte, bünyesinde yer alan çalışanlarını eğitmekte ve kalite kontrol konusunda gerekli adımları atmaktadır. Kurumsal bir şirket olarak özellikle şirket çalışanlarının eğitimi ve her açıdan gelişimine özel bir önem vermektedir.

İstanbul merkezli kurumsal bir inşaat şirketi olan MET-GÜN inşaat alanında farklı inşaat işleri, inşaat projeleri ve uygulamalar yapmaktadır. Şirket genel olarak inşaat kategorisinde altyapı projeleri, ulaştırma projeleri ve enerji projeleri üretirken bunlara bağlı olarak asfalt kaplama, renkli ve desenli asfalt uygulamaları, asfalt çizgisi, beton uygulamaları, plentmiks uygulamaları ve epoksi zemin kapmala uygulamaları yapmaktadır.

MET-GÜN İnşaat İşçi, Eleman, Usta Alımı ve İş İlanları

İnşaat sektöründe çalışan inşaat işçisi ve inşaat ustası adaylar iş arama ve iş bulma konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşamaktadırlar. Genellikle inşaat iş ilanları yayınlayan siteleri üzerinde çok fazla iş başvurusu yapılmakta bu da iş başvurularını ve işe alımları zorlaştırmakta, iş arayan adayların da sonuca ulaşamasınına sebep olmaktadır. Ancak günümüzde birçok şirket resmi internet sayfası üzerinden insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurulmasına ve iş başvurusu yapılmasına imkan sağlamaktadır. Met-Gün İnşaat şirketi de iş başvuru formu doldurmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için bu imkanı sağlamaktadır.

Met-Gün İnşaat da diğer inşaat şirketleri ve yapı firmaları gibi işçi, eleman ve personel ihtiyaçlar kapsamında gerek yurtiçi projelerde gerekse yurtdışı projelerde çalışacak yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları yayınlamaktadır. Şirket bünyesinde inşaat projelerinde çalışacak vasıflı vasıfsız inşaat işçisi, inşaat elemanı ve inşaat ustası adayların işinde deneyimli, kalifiye ve tecrübeli olmasına önem vermektedir. Dolayısıyla inşaat iş ilanları için iş başvurusunda bulunacak adayların iş başvuru formu doldururken tecrübe ve deneyimlerinden bahsetmeleri önem taşımaktadır.

Met-Gün İnşaat şirketi bünyesinde çalışmak isteyen adayların iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonlar şöyle:

Kalıp Ustası

Tünel Kalıpçı

Betoncu

İş Makinesi Operatörleri

Kepçe Operatörü

Dozer Operatörü

Silindir Operatörü

Asfalt Döküm Ustası

Asfalt Döküm Elemanı

İskele Kurulum Elemanı

Sıvacı

Doğrama Elemanı

Betonarme Demircisi

Duvarcı

Seramik Karo Kaplamacı

İnşaat Boyacısı

Vasıfsız İşçi

İnşaat İşçisi

Su Yalıtımcısı

Düz İnşaat İşçisi

MET-GÜN İnşaat İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Met-Gün inşaatın işçi, eleman ve personel alımı için yayınladığı iş ilanlarına belli başlı kaynaklardan ulaşmak mümkün. Met-Gün inşaat işçi, eleman ve usta ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu bu ilanlar üzerinden iş başvurusu yapabilecekleri gibi şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında da iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Met-Gün inşaat şirketi işçi alımlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları sekmesi altında gerekli bilgileri girerek iş başvuru form doldurabilir, tecrübelerini ve deneyimlerini içeren özgeçmişlerini iletebilir ve iş başvurusu yapabilirler. Bu yöntemi kullanarak doğrudan ve kolaylıkla şirkete iş başvurunuzu yapmış olacaksınız. Diğer yandan yine şirketin hali hazırda devam eden ve yeni başlayacak olan inşaat projeleri de şirketin web sitesi üzerinde projeler kısmından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler