İnşaat FirmalarıYurtdışı İş

MESA MESKEN İşçi Alımı ve İş Başvurusu MESA İş İlanları

Mesa Mesken iş ilanları, işçi alımı, iş başvurusu, iş başvuru formu ve insan kaynakları. MESA MESKEN inşaat iş ilanları, yurtiçi ve yurtdışı işçi alımı, yurtdışı eleman alımı.

Türkiye’de önemli inşaat firmalarından biri olan MESA MESKEN İnşaat şirketi yaptığı ve hayata geçirdiği projeler ile büyümeye devam ediyor. Şirket hali hazırda çok sayıda işçi çalıştırırken diğer yandan da ihtiyaçları kapsamında yeni işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

Mesa Mesken İnşaat Firması

1969 yılında kurulan MESA; yapıları çevresiyle birlikte kurgulayan bir anlayışla bugüne kadar sektöründeki pek çok “ilk”in sahibi oldu ve toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştirerek, “konutta marka” kavramını yarattı. Altyapı ve çevre düzenlemesini de içermek üzere, tasarımından tamamlanmasına, üretimin her aşamasında MESA imzası bulunan, 8.000.000 m2 alan ve 80.000’den fazla konut, MESA kalitesinin ürünü oldu. Sayısı bugün 4000’lere ulaşan büyük kadrosu, MESA’nın genel birikimine ve kültürüne daha fazla deneyim kazandırdı.

Gittikçe genişlettiği üretim ve yatırım alanları ile MESA, konutta yarattığı marka kavramının ötesine geçip, bir “yaşam markası” haline geldi. MESA; hem girişimci, hem de yüklenici olarak; yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapı ile onların teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa ediyor, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştiriyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar, şehir parkları, büro binaları, sanayi tesisleri vb. yapılar inşa ediyor. Holding şirketleri bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla bir yandan planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor; diğer yandan, inşaat sektöründe kullanılan başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, çelik hasır, doğrama ve prefabrik eleman gibi bazı yapı bileşenlerinin üretimini gerçekleştiriyor. Yüksek MESA kalitesindeki bu ürünler, ihtiyaçları karşıladığı gibi kanıtlanmış rekabet güçleriyle iç ve dış pazarlarda da aranıyor.

Mesa Mesken İnşaat İşçisi Alımı İş İlanları

Mesa Mesken İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi alımı kapsamında yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar şirketin resmi insan kaynakları sayfasını ve insan kaynakları portallarını ziyaret ederek şirketin iş ilanlarına ulaşabilir ve ilanları inceleyebilirler. Diğer yandan internet üzerine yine yurtiçi ve yurtdışı inşaat işçi alım ilanları yayınlayan yerli ve yabancı iş arama ve bulma siteleri üzerinden MESA MESKEN inşaat iş ilanlarına ulaşmak mümkün.

Mesa Mesken İşçi Alımı İş Başvurusu

Mesa Mesken İnşaat şirketine yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar firmanın açık yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak gerekli şartları taşıdıkları takdirde iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan şirketin insan kaynakları sayfası üzerinden gerek yurtiçi pozisyonlara gerekse yurtdışı işçi alımlarına genel iş başvurusu da yapılabilir.

Mesa Mesken İnşaat İş Başvuru Formu

Şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin açık iş ilanları ve genel başvuru sayfası altında yurtiçi yurtdışı iş başvuru formunu doldurarak yurtiçi ve yurtdışı işçi alımları için iş başvurularını şirkete ulaştırabilirler.

İlgili Makaleler