MESA MESKEN işçi alımı ve iş başvurusu, iş ilanları

Mesa Mesken iş ilanları, işçi alımı, iş başvurusu, iş başvuru formu ve insan kaynakları.

Türkiye’de önemli inşaat firmalarından biri olan MESA MESKEN İnşaat şirketi yaptığı ve hayata geçirdiği projeler ile büyümeye devam ediyor. Şirket hali hazırda çok sayıda işçi çalıştırırken diğer yandan da ihtiyaçları kapsamında yeni işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

MESA MESKEN İNŞAAT FİRMASI
1969 yılında kurulan MESA; yapıları çevresiyle birlikte kurgulayan bir anlayışla bugüne kadar sektöründeki pek çok “ilk”in sahibi oldu ve toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştirerek, “konutta marka” kavramını yarattı. Altyapı ve çevre düzenlemesini de içermek üzere, tasarımından tamamlanmasına, üretimin her aşamasında MESA imzası bulunan, 8.000.000 m2 alan ve 80.000’den fazla konut, MESA kalitesinin ürünü oldu. Sayısı bugün 4000’lere ulaşan büyük kadrosu, MESA’nın genel birikimine ve kültürüne daha fazla deneyim kazandırdı.

Gittikçe genişlettiği üretim ve yatırım alanları ile MESA, konutta yarattığı marka kavramının ötesine geçip, bir “yaşam markası” haline geldi. MESA; hem girişimci, hem de yüklenici olarak; yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapı ile onların teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa ediyor, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştiriyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar, şehir parkları, büro binaları, sanayi tesisleri vb. yapılar inşa ediyor.

Holding şirketleri bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla bir yandan planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor; diğer yandan, inşaat sektöründe kullanılan başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, çelik hasır, doğrama ve prefabrik eleman gibi bazı yapı bileşenlerinin üretimini gerçekleştiriyor. Yüksek MESA kalitesindeki bu ürünler, ihtiyaçları karşıladığı gibi kanıtlanmış rekabet güçleriyle iç ve dış pazarlarda da aranıyor.

MESA, inşa ettiği binaları sahiplerine özel garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri birimi eliyle kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları gideriyor. Hizmete yeni bir boyut katıyor. Türkiye’de konut sektörüne kazandırdığı tünel kalıp teknolojisi, “Müşteri Hizmetleri Birimi”, konut siteleri hizmet ve bakım şirketleri gibi “ilk”leri gerçekleştirmiş olan MESA, yeni sektörlere adım atarken, geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilk günden bu yana koruduğu ilkelerinin sağlamlığına şimdi daha da çok inanıyor.

MESA MESKEN İNŞAAT İŞ İLANLARI
Mesa Mesken İnşaat işçi alımı kapsamında iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar şirketin resmi insan kaynakları sayfasını ve insan kaynakları portallarını ziyaret ederek şirketin iş ilanlarına ulaşabilir ve ilanları inceleyebilirler.

MESA MESKEN İNŞAAT İŞ BAŞVURUSU
Mesa Mesken İnşaat şirketine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar firmanın açık iş ilanlarına ulaşarak gerekli şartları taşıdıkları takdirde iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan şirketin insan kaynakları sayfası üzerinden genel iş başvurusu da yapılabilir.

MESA MESKEN İNŞAAT İŞ BAŞVURU FORMU
Şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin açık iş ilanları ve genel başvuru sayfası altında iş başvuru formunu doldurarak iş başvurularını şirkete ulaştırabilirler.